Skip to main content
Select a hotel All hotels
Rooms 1 room rooms
Adults 2 adults
Children 0 children
Make A Reservation

Summer Continues in Antalya


Ilık Akdeniz esintileri eşliğinde hava sıcaklığının kıvamında olduğu Eylül –Ekim ayları hem deniz keyfi hem de doğal güzelliklerini keşfetmek için Antalya’da tatilin tam zamanı…
Sizi hayran bırakacak doğal güzellikleri ile Kurşunlu Şelalesi, Manavgat Şelalesi, Köprülü Kanyon ya da antik çağlara götüren Perge Antik Kenti, Dinler Bahçesi, Aspendos Tiyatrosu gezileri ile hem ruhunuzu hem de kültürünüzü besleyen bir tatil, Antalya’da Titanic Hotels ayrıcalıkları ile sizleri bekliyor.

Privileges:

 • Double Double Titanic Rewards points for minimum 4 night stays*

  *Valid for only Titanic Call Center or titanic.com.tr

 • Late c/out till 16:00
 • 20% Discount on Extras
  • BeFine Spa
  • Ultra premium drinks
  • Cabana
  • A’la carte restaurant

Titanic Deluxe Golf Belek

Akdeniz'in kalbi Belek’te yeşilin her tonunu barındıran çam ormanlarının arasına gizlenmiş Titanic Deluxe Golf Belek yazın bitmesini hiç istemeyenlere doğanın tüm renkleri ve olanaklarıyla iç içe ayrıcalıklı bir tatil imkânı sunuyor. Doğa ile iç içe spor yapma imkanı sunan spor alanları, Beşgöz nehri kıyısında balık tutma keyfi, yeşil ve mavinin arasında yürüyüş parkurları, ısıtmalı havuzu, kesintisiz yeşilin içinde akşam üstü kokteyleri, usta ellerden çıkmış enfes lezzetler sizi bekliyor. Yaz bitmeden güneşin tadını çıkarın ve sevdiklerinizle tatilin keyfini sürün.

Titanic Beach Lara

With its advantageous location close to the city, Titanic Beach Lara is the first choice of those who want to get away from the rush of daily life and have a great time... It is the most reliable address of comfort, taste and entertainment among the pine forests in Lara that is the pearl of the Mediterranean coast with its beach hosting the rare sea daffodil. One kilometer long soft fine sand beach that slips under your feet, Beef Grill Club, the steakhouse brand that has become widespread in Europe, Asia Restaurant which attracts attention with its exotic decoration, Pascarella Restaurant offering classical Italian tastes with its new decoration reflecting the lush gardens of Italy in the warmth of trattoria, pleasant rooms and warm atmosphere offer pleasant moments for all guests.

Contact

Available at 2 hotels

Other

Special Offers

More Holiday More Golf

Available at 1 hotels

Christmas Package in Berlin

Available at 4 hotels
Book Direct with Benifits

Book Direct with Benefits

Available at 11 hotels