Book Now

ÖZEL FIRSATLAR

Web sitemizden rezervasyon indirim ve avantajları

Titanic Hotels'e web sitemiz titanic.com.tr üzerinden yapacağınız rezervasyonlarda minimum %5 indirimden faydalanabilirsiniz.

Bununla birlikte üye olduğunuzda ek %5 indirim ile diğer üye avantajlarından da faydalanabilirsiniz.

.

Üye avantajları:

 • Oda fiyatında ek %5 indirim
 • 11:00'dan itibaren erken giriş*
 • 14:00'a kadar geç çıkış*
 • Spa hizmetlerinde %20 indirim

*Müsaitliğe bağlı


Rezervsyon aşamasında nasıl üye olabileceğinizi izleyin

Titanic Port Bakirkoy Beslenme Danışmanlığı

BeFine Sports & Spa Üyeleri ve Misafirleri Kişiye Özel Beslenme Danışmanlığı İle Zinde Bir Vücuda Kavuşuyor

BeFine Sports & Spa’nın alanında uzman eğitmenleri ve beslenme danışmanlarının kişiye özel hazırladığı beslenme ve spor programlarıyla zinde bir vücuda kavuşun.

Kişiye özel beslenme programı nasıl hazırlanır?

Vücut kompozisyon analiz ölçümüyle elde edilen günlük bazal metabolizma hızı, beden kütle indeksi, metabolizma yaşı, bölgesel yağ oranı dağılımı, vücut yağ, kas ve su miktarları değerlerine göre, varsa son 6 ay içerisinde doktor kontrolünde yapılmış kan tahlilleri göz önünde bulundurularak; yas, cinsiyet, fiziksel aktivite, besin alerjisi, mevcut herhangi bir kronik hastalık, sosyal çevre ve besin tüketim kayıtları gibi faktörler değerlendirilip; kişiselleştirilmiş beslenme programı hazırlanır.

Beslenme danışmanlığıyla;

 • Sağlıklı kilo kaybı
 • Mevcut kiloyu koruma
 • Sağlıklı kilo alımı
 • Sporcu beslenmesi alanlarında danışmanlıkla beraber;

Diyabet, insülin direnci, hipoglisemi, obezite, yüksek kolesterol, hiperlipidemi, yüksek tansiyon karaciğer yağlanması gibi sorunlara da destek olunur.

Detaylı bilgi için:

Titanic Port Bakırköy: +90 (212) 413-7000

BeFine Sports & Spa’da Happy Hour

BeFine Sports & Spa’da Happy Hour

BeFine Sports & Spa, muhteşem ambiyansı ve eşsiz hizmetleriyle, alanında uzman terapistlerin uyguladığı tüm masaj ve bakımlarda misafirlerine özel bir fırsat sunuyor.

Bedeninizi ve ruhunuzu arındırmak için size eşsiz hizmetler sunan BeFine Sports & Spa’da, Pazartesi’den Cuma’ya 12:00-15:00 saatleri arasında tüm bakımlarda geçerli %30 indirimin keyfini çıkarabilirsiniz.

Relax, Altın, Aromaterapi, Thai gibi birbirinden çeşitli masajlar sunan BeFine Sports & Spa’da yoğun temponuzun tüm yorgunluğunu atmak, bedeninizi ve ruhunuzu yenilemek için 0212 413 70 00 numaralı telefonu arayarak rezervasyon yaptırmanız yeterli.

tr

Titanic Port Bakırköy’de Konaklama Ayrıcalıkları

İstanbul’un en önemli turistik semtlerine, merkezi alanlara ve çevre yollarına olan yakınlığı ile büyük bir ulaşım kolaylığı sağlayan Titanic Port Bakırköy’de konaklayan misafirler ayrıcalıklarla dolu bir deneyim yaşıyor.

 • 2 gece ve üzeri konaklamalarda BeFine Spa’da masaj ve bakımlarda %20 indirim
 • Titanic Coffee’de
  • 10.00 – 13.00 saatleri arasında alınacak kahvaltıda sınırsız çay & kahve ikramı
  • 15.00 – 18.00 saatleri arasında tatlı ve pastalarda %15 indirim
  • 18.00 – 20.00 saatleri arasında 1 şişe şarap alan misafirlere peynir tabağı ikramı

İstanbul Connected

İstanbul seyahatinizi kolay ulaşımla daha da zevkli hale getirmek ister misiniz? Seyahati boyunca Titanic Hotels İstanbul’un farklı otellerinde konaklayan misafirlerimiz bavullarını yanında taşımak zorunda kalmıyor. Siz İstanbul’un keyfini çıkarırken, bavullarınız konaklayacağınız bir sonraki Titanic Hotels İstanbul’a ekibimiz tarafından transfer ediliyor. Size seyahatinizin tadını çıkarmak kalıyor.

Titanic Coffee’de Çay Saati

Günün yoğunluğuna lezzetli pastalar ve demli bir çayla ara verin. Her gün saat 15.00 ile 17.00 arasında lezzetli atıştırmalıklar eşliğinde terasta çay keyfinin tadını çıkarın. 

Detaylı bilgi için: 0212 413 70 00