Skip to main content
Otel Seçin Tüm Oteller
Oda 1 Oda Oda
Çocuk 0 Çocuk
Rezervasyon Yap

4 mevsim golf keyfi yeni sahalarımızla devam edecek

Türkiye’de nehir ve denize kıyısı olan tek golf sahası olma özelliği ile eşsiz bir golf deneyimi sunan Titanic Golf Club, dünyanın en önde gelen firması “European Golf Design” tasarımıyla yeniden golf tutkunları ile buluşuyor. 1 Mart - 31 Ağustos tarihleri arasında eşsiz bir parkur yenilemesi için kısa bir ara veriyoruz.

Yeni yüzüyle "All Inclusive" hizmet verecek Club House doğayla iç içe keyifli bir ortamı ve seçkin menüsü ile oyun keyfinizi tamamlayacak. Tüm detayların incelikle düşünüldüğü, doğayı konforla buluşturan Titanic Deluxe Golf Belek’te konaklama keyfinize devam edebilirsiniz.

Keşfet

Daha fazla haber

Sağlık ve Güvenlik

Misafirlerimizin ve çalışanlarımızın sağlık ve güvenliğinin her zaman önceliğimiz olmasıyla beraber, Covid-19’un etkilerini ve potansiyel riskleri en aza indirgemek amacıyla, sağlık otoritelerinin de paylaştığı yönergeleri takiben ek önlemler aldığımızı bildirmek isteriz.

TITANIC Hotels Turquality Programı'nda

Titanic Hotels, bir dünya markası olma hedefleri doğrultusunda, Dünya'da devlet destekli tek markalaşma programı olan Turquality Marka Destek programına dahil edildi.

TITANIC Beach Lara'da yeni bir yıl yeni bir yaz

Titanic Beach Lara 2021 yeniliklerini sunar:

TITANIC Deluxe Golf Belek'te yeni bir yıl yeni bir yaz

Titanic Deluxe Golf Belek 2021 yeniliklerini sunar: