Skip to main content
Otel Seçin Tüm Oteller
Oda 1 Oda Oda
Çocuk 0 Çocuk
Rezervasyon Yap

TITANIC Beach Lara'da yeni bir yıl yeni bir yaz

Titanic Beach Lara 2021 yeniliklerini sunar:

Lezzet Devrimi
Titanic Beach Lara’da bu yaz yeni a la carte restoranlarda seçkin tatlarla şık akşam yemeklerinin tadını çıkarın.
Titanic Hotels’in Avrupa’ya yayılmış steakhouse markası Beef Grill Club bu yaz Titanic Beach Lara’da. Gemi temalı mimarinin ön güvertesinde uca doğru uzanan, şık ve zarif dekorasyonu ile öne çıkan Beef Grill Club’da özenle hazırlanmış ve özel koşullarda muhafaza edilen etler, hünerli şefler tarafından damak tadınıza uygun usullerde pişirilip etkileyici sunumlarla servis ediliyor.
Egzotik dekorasyonu ile dikkat çeken Asya Restoran büyüleyici şovları ile yemeği şölene dönüştüren usta şefleri ile özgün bir lezzet yolculuğuna çıkaracak.
Pascarella Restoran İtalya’nın yemyeşil bahçelerini trattoria sıcaklığında yansıtan yeni dekorasyonu klasik ve seçkin İtalyan lezzetleri otantik bir atmosferde sunacak.
Sahilde dalga sesleri eşliğinde en seçkin deniz ürünleri ve taptaze balık çeşitlerinin tadını çıkarabilirsiniz.

Tematik Mimari ile Bütünleşen Yeni Bir Konaklama Deneyimi
Otelin klasik tematik mimarisini modern çizgilerle süsleyen yeni dubleks odalar çocuklu aileler için lüks bir konaklama deneyimi sunuyor. 2 katından da Masmavi Akdeniz’i seyreden odalarda daha fazla özel alan aileler için daha rahat bir tatil imkanı yaratıyor.

Plaj ve Havuz Keyfi
Yeniden dizayn edilen İskele, Plaj ve Havuz Cabanalarda özel hizmet ve ikramlarla ayrıcalıklı bir gün sizi bekliyor.
Sahilde yeni oluşturulan güvenli ve bir o kadar da eğlenceli kum ve çim oyun alanında minik misafirlerimiz gün boyunca doyasıya oyun oynarken anne babalar denizin ve güneşin tadını çıkaracak.
Farklı formlarda kaydırakların buluştuğu yeni Aquapark, heyecan dolu su macerası için hem çocukları hem yetişkinleri bekliyor.

Yazın Tadı
Farklı çeşitleriyle yazın en büyük vazgeçilmez keyfi Dondurma&Waffle Corner ve Antalya bahçelerinden gelen rengarenk ve taptaze meyve çeşitleri ile günboyu hizmet verecek Plaj Manavı yazın tadını çıkarmanız için sizi bekliyor.

Keşfet

Daha fazla haber

Sağlık ve Güvenlik

Misafirlerimizin ve çalışanlarımızın sağlık ve güvenliğinin her zaman önceliğimiz olmasıyla beraber, Covid-19’un etkilerini ve potansiyel riskleri en aza indirgemek amacıyla, sağlık otoritelerinin de paylaştığı yönergeleri takiben ek önlemler aldığımızı bildirmek isteriz.

TITANIC Hotels Turquality Programı'nda

Titanic Hotels, bir dünya markası olma hedefleri doğrultusunda, Dünya'da devlet destekli tek markalaşma programı olan Turquality Marka Destek programına dahil edildi.

TITANIC Deluxe Golf Belek'te yeni bir yıl yeni bir yaz

Titanic Deluxe Golf Belek 2021 yeniliklerini sunar: