Skip to main content
Otel Seçin Tüm Oteller
Oda 1 Oda Oda
Çocuk 0 Çocuk
Rezervasyon Yap

TITANIC Deluxe Bodrum'da yeni bir yıl yeni bir yaz

Titanic Deluxe Bodrum 2021 yeniliklerini sunar:

Odanızdan Havuza
Yeni Swim-up odalarda havuz keyfi odanızın yanı başında. Exclusive Swim-up odalarda ise keyif balkonda deniz ve doğa manzaralı jakuzi ile katlanıyor. Havuza doğrudan erişimi olan yemyeşil bahçe ile çevrili odalarda rüya gibi bir Ege tatili sizi bekliyor.

Yeni A La Carte Dünyası
Türk mutfağını Avrupa’ya tanıtan Hasır Restoran, Uzakdoğu’nun en egzotik lezzetlerini sunan Nori Restoran, ünü Avrupa’ya yayılan steakhouse markası Beef Grill Club ve en taze deniz ürünlerini bulabileceğiniz Begonvil Restoran bu yaz yenilenen yüzleriyle yeni mekânlarında.

Yepyeni Bir Tini Kids Club
Tamamen yenilenen Tini Kids Club‘ta minik misafirleri bu yaz yeni bir heyecan, yeni maceralar ve yeni keşifler bekliyor.
Çocuklar bu yaz dans, müzik ve resim atölyeleri ile sanatsal becerilerini geliştirecek. Teen yaş grupları sportif etkinliklerle ve yeni spor akademisi bünyesinde zumba, kangoo jump, muay thai gibi aktivitelerle enerjilerini atacak.
Yeni PlayStation 5 odası ve ücretsiz faydalanabilecekleri Game Center elektronik oyun meraklılarını bekliyor.
Küçük yaş grupları ücretsiz bir şekilde so play alanında eğlenceli zaman geçirecek.
Yenilenen amfiteatrda profesyonel show grupları sahne alacak. Çocuklara özel ayrı dillerde sinema gösterimi yapılacak.
Anne-babaların tatilde kendine vakit ayırabilmesi için Tini Kids Club bünyesinde uzman personel tarafından yapılan 1-3 yaş arası çocuk bakımı ücretsiz olarak sunulacak.

Küçük Gurmeler Tini Kids Club’ta
Küçük gurmeler taptaze, hijyenik, sağlıklı ve bir o kadar da lezzetli menülerle öğünlerini birer vitamin deposuna dönüştürebilecek; oyun sonrası pamuk şeker, Haribo ve patlamış mısır ile enerjilerini geri kazanacak.

Bu Yaz Eğlenmek için
Exclusive temalı özel partiler, temalı dinner showlar, özel eğlence geceleri, happy hour partileri, ünlü sanatçılar ve premium show grupları... Tatilde eğlenmek isteyenler bu yaz Bodrum’da buluşacak. Profesyonel ekipler eşliğinde 13 farklı spor aktivitesi ile gün boyu hareket devam ediyor.

Sahilde Huzur Arayanlara
+16 Adult Beach keyifli ve huzurlu zaman için gün boyu tek adresiniz olacak. Sahilde sadece denizin ve müziğin sesini dinlemek, güneşin tadını çıkarırken sakince kitabınızı okumak... Bu “işte benim tatilim” diyenler için.

Keşfet

Daha fazla haber

Sağlık ve Güvenlik

Misafirlerimizin ve çalışanlarımızın sağlık ve güvenliğinin her zaman önceliğimiz olmasıyla beraber, Covid-19’un etkilerini ve potansiyel riskleri en aza indirgemek amacıyla, sağlık otoritelerinin de paylaştığı yönergeleri takiben ek önlemler aldığımızı bildirmek isteriz.

TITANIC Hotels Turquality Programı'nda

Titanic Hotels, bir dünya markası olma hedefleri doğrultusunda, Dünya'da devlet destekli tek markalaşma programı olan Turquality Marka Destek programına dahil edildi.

TITANIC Beach Lara'da yeni bir yıl yeni bir yaz

Titanic Beach Lara 2021 yeniliklerini sunar:

TITANIC Deluxe Golf Belek'te yeni bir yıl yeni bir yaz

Titanic Deluxe Golf Belek 2021 yeniliklerini sunar: