Skip to main content
Otel Seçin Tüm Oteller
Oda 1 Oda Oda
Çocuk 0 Çocuk
Rezervasyon Yap

TITANIC Deluxe Golf Belek'te yeni bir yıl yeni bir yaz

Titanic Deluxe Golf Belek 2021 yeniliklerini sunar:

Yepyeni Bir Tini Kids Club
Geniş ve ferah bir alana konumlanan Tini Kids Club‘ta minik misafirleri bu yaz yeni bir heyecan, yeni maceralar ve yeni keşifler bekliyor.
Lego Area, Big Playground, Tini Roller, Roll Mouse, Candy Swing ve Tini Mini Tramboline güvenli oyun platformlarında kesintisiz oyun akışı ve yeni bir eğlence anlayışı sunuyor.
İç mekan ve açık hava parklarda eğlence her yerde devam ediyor. Sahilde bulunan korunaklı ahşap çocuk oyun parkında eğlenceye doğanın muhteşem oyuncakları deniz, kum ve güneş eşlik ediyor.
Sanat ve sporu birleştiren Bale Gym çocukların fiziksel becerilerini geliştirirken, yeni PlayStation odası oyun meraklılarına, zipline da macera sevenlere eğlenceli yaşatacak.

Küçük Gurmeler Tini Kids Club’ta
Ye, eğlen, yeni tatlar keşfet! Renkli, taptaze, hijyenik, sağlıklı, masalsı lezzet diyarı bu yaz küçük gurmeler için hazır. En değerli misafirlerimiz farklı, eğlenceli ve bir o kadar da lezzetli menülerle tabaklarınızı renklendirip, öğünlerini birer vitamin deposuna dönüştürebilecekler.

BeFine Spa
Egzotik ambiyansı ile uyumlu geniş ve ferah kullanım alanları en üst seviyede yeniden dizayn edildi. İnce dokunuşlarla farklılaştırılan masaj odalarında dekorasyon, aksesuarlar, ışık kombinasyonları zindelik ve yenilenme amacıyla bir bütün oluşturmaktadır.
Alanında sertifikalı uzmanlar ve terapistler eşliğinde bedeninizi ve zihninizi rahatlatacak yüksek hijyen koşullarında hazırlanan terapi uygulamaları bu yaz zenginleştirilerek sizlere sunulmaktadır.

Havuz Başı Cabana
En çok istediğiniz sevdiğinizle birlikte huzurlu ve tamamen size özel havuz keyfi yapmak değil mi? Tüm güneşlenme alanları kişiye özel. Havuz başında uçuşan tül kumaşlı güneşlenme alanları şık bir ambiyansta güneşin tadını çıkarmanız için özel alanlar olarak düşünüldü.

Saphore Snack
Akdeniz mutfağının en güzel lezzetlerini sahile getiren Saphore Snack’in özel ve lezzetine doyum olmayan menüsü, pizza, farklı soslarla yapılan makarna ve salata çeşitleri ile bu yaz plaj keyfinize farklılık katacak.

Show Başlasın
Yaz akşamlarını renklendiren her akşama özel farklı parti konsepti. Özel kurgu ve konseptlerle hazırlanan programlar yaza damgasını vuracak.

Guest Assist
7/24 asistan servisi ile Maldiv House ve Deluxe Suit misafirlerine ayrıcalıklı hizmet. Otele giriş anından son güne kadar rehberlik eden sistem gününüzü etkin bir şekilde dilediğiniz gibi planlamanıza yardımcı oluyor.

Keşfet

Daha fazla haber

Sağlık ve Güvenlik

Misafirlerimizin ve çalışanlarımızın sağlık ve güvenliğinin her zaman önceliğimiz olmasıyla beraber, Covid-19’un etkilerini ve potansiyel riskleri en aza indirgemek amacıyla, sağlık otoritelerinin de paylaştığı yönergeleri takiben ek önlemler aldığımızı bildirmek isteriz.

TITANIC Hotels Turquality Programı'nda

Titanic Hotels, bir dünya markası olma hedefleri doğrultusunda, Dünya'da devlet destekli tek markalaşma programı olan Turquality Marka Destek programına dahil edildi.

TITANIC Beach Lara'da yeni bir yıl yeni bir yaz

Titanic Beach Lara 2021 yeniliklerini sunar: