Skip to main content
Odalar 1 Oda Odalar
Çocuk 0 Çocuk
REZERVASYON YAP

Bodrum'da Aile Tatili

Deneyimlerimizi Keşfedin

PLAJ

Ege’nin incisi Bodrum’un turkuaz sularında muhteşem bir plaj…

Titanic Deluxe Bodrum’un 350 metrelik sahili, özel kumsalı ve özel güneşlenme iskeleleri deniz keyfini eksiksiz yaşamanızı sağlayacak.

HAVUZLAR & AQUAPARK

Eğer tercihiniz havuzdan yanaysa Titanic Deluxe Bodrum’da bu keyfi sınırsızca yaşayacaksınız.

Açık ana yüzme havuzu, mevsime göre ısıtılan açık ve kapalı yüzme havuzları, çocuk yüzme ve oyun havuzları, su kaydırakları, düşme havuzları ve ısıtmalı özel villa havuzları sayesinde serinlerken lezzetli ikramlarla tatilin tadını çıkaracaksınız.

TINI KIDS CLUB

Çocuklar Tini Kids Club’ta eğlenerek öğreniyor!

Tini Kids Club 4-12 yaş grubu çocukların bir arada olduğu kendi becerilerine ve ilgili alanlarına uygun özel programlar ve aktivitelerle yeteneklerini keşfetmelerini sağladığı keyif ve eğlence dolu bir tatil sunuyor.

EĞLENCE & AKTİVİTE

Titanic Deluxe Bodrum’da eğlence gündüz farklı heyecanla gece farklı bir coşkuyla devam ediyor.

Dj’lerin canlı performansları, konserler, plaj partileri, dans gösterileri, etkinlikler, aktiviteler Ege tatilinizi unutulmaz kılıyor

SPOR

Muhteşem bir manzara eşliğinde spor keyfi …

BeFine Sports&Spa masmavi Ege manzarasına karşı  kendinize zaman ayırmanın en güzel yollarından birini sunuyor. Spor tutkunlarına  doğa ile iç içe mavi ile yeşilin kesiştiği noktada tüm gün spor yapma olanağı sunan fitness merkezi son teknoloji aletleriyle tatilde bile zinde ve formda kalmanızı sağlıyor.