REZERVE ET

ÖZEL Fırsatlar

Temel Jimnastik Kursu

Temel Jimnastik Kursu

BeFine Sports&Spa’da 3-12 yaş arası çocuklara özel jimnastik kursu kayıtları başladı. Uzman eğitmenler eşliğinde yaş gruplarına göre oluşturulan takımlarda çocuklar hem sağlıklı bir vücudun temellerini oluşturacak hem de eğlenceli vakit geçirecek.

Detaylı bilgi için:

Titanic Business Golden Horn: +90 (212) 467-8100

BeFine Sports & Spa Beslenme Danışmanlığı

BeFine Sports & Spa Üyeleri ve Misafirleri Kişiye Özel Beslenme Danışmanlığı İle Zinde Bir Vücuda Kavuşuyor

BeFine Sports & Spa’nın alanında uzman eğitmenleri ve beslenme danışmanlarının kişiye özel hazırladığı beslenme ve spor programlarıyla zinde bir vücuda kavuşun.

Kişiye özel beslenme programı nasıl hazırlanır?

Vücut kompozisyon analiz ölçümüyle elde edilen günlük bazal metabolizma hızı, beden kütle indeksi, metabolizma yaşı, bölgesel yağ oranı dağılımı, vücut yağ, kas ve su miktarları değerlerine göre, varsa son 6 ay içerisinde doktor kontrolünde yapılmış kan tahlilleri göz önünde bulundurularak; yas, cinsiyet, fiziksel aktivite, besin alerjisi, mevcut herhangi bir kronik hastalık, sosyal çevre ve besin tüketim kayıtları gibi faktörler değerlendirilip; kişiselleştirilmiş beslenme programı hazırlanır.

Beslenme danışmanlığıyla;

 • Sağlıklı kilo kaybı
 • Mevcut kiloyu koruma
 • Sağlıklı kilo alımı
 • Sporcu beslenmesi alanlarında danışmanlıkla beraber;

Diyabet, insülin direnci, hipoglisemi, obezite, yüksek kolesterol, hiperlipidemi, yüksek tansiyon karaciğer yağlanması gibi sorunlara da destek olunur.

Detaylı bilgi için:

Titanic Business Golden Horn: +90 (212) 467-8100

Üye olun online rezervasyonda ayrıcalıklı olun!

Titanic Hotels misafirleri titanic.com.tr üzerinden yapacakları rezervasyonlarda şimdi çok avantajlı. Web sitesine üye olarak Titanic Hotels bünyesinde Antalya, Bodrum, İstanbul veya Berlin’deki otellerden birine en iyi online fiyatla rezervasyon yapabilirsiniz. Üye olmak için rezervasyon yapmak istediğiniz oteli seçerek rezervasyon bölümüne yönlendikten sonra sisteme kayıt olabilirsiniz.

Yeni ayrıcalıklar ve fırsatlar için takipte kalın!


Üye olun onlIne rezervasyonda ayrıcalıklı olun!

Titanic Business Golden Horn’dan Toplantılarınız İçin Avantajlı Teklif

Merkezi konumu ve fonksiyonel salonlarıyla Titanic Business Golden Horn toplantılarınızın en profesyonel ev sahibi olmaya devam ediyor. Tam gün toplantılarınızı kişi başı 150 TL’ye gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Titanic Business Golden Horn, 25 kişi üzeri toplantılarınızda her beş kişi için 1 kişiyi de sizin yerinize ağırlıyor.

Pakete dahil olan hizmetler:

 • Ana toplantı salonu kullanımı (09:00 / 18:00)
 • 3 çeşitten oluşan set menü veya açık büfe öğle yemeği
 • Öğle yemeği esnasında servis edilecek 1 adet meşrubat
 • Günde 2 kez servis edilmek üzere çay, kahve ve tatlı-tuzlu kurabiye servisi
 • Günde bir kez servis edilmek üzere mevsim meyveleri servisi
 • Ücretsiz kablosuz internet erişimi
 • Temel teknik ekipmanların imkanlar dahilinde ücretsiz kullanımı

Detaylı bilgi için: 0212 467 81 00

İstanbul Connected

İstanbul seyahatinizi kolay ulaşımla daha da zevkli hale getirmek ister misiniz? Seyahati boyunca Titanic Hotels İstanbul’un farklı otellerinde konaklayan misafirlerimiz bavullarını yanında taşımak zorunda kalmıyor. Siz İstanbul’un keyfini çıkarırken, bavullarınız konaklayacağınız bir sonraki Titanic Hotels İstanbul’a ekibimiz tarafından transfer ediliyor. Size seyahatinizin tadını çıkarmak kalıyor.

BeFine Sports & Spa’da Happy Hour

BeFine Sports & Spa, muhteşem ambiyansı ve eşsiz hizmetleriyle, alanında uzman terapistlerin uyguladığı tüm masaj ve bakımlarda misafirlerine özel bir fırsat sunuyor.

Bedeninizi ve ruhunuzu arındırmak için size eşsiz hizmetler sunan BeFine Sports & Spa’da, Pazartesi’den Cuma’ya 12:00-15:00 saatleri arasında tüm bakımlarda geçerli %30 indirimin keyfini çıkarabilirsiniz.

Relax, Altın, Burç, Aromaterapi, Thai gibi birbirinden çeşitli masajlar sunan BeFine Sports & Spa’da yoğun temponuzun tüm yorgunluğunu atmak, bedeninizi ve ruhunuzu yenilemek için 0212 467 81 00 numaralı telefonu arayarak rezervasyon yaptırmanız yeterli.

*Titanic Business Bayrampaşa, 2. ve 3. kişi/kurumlara herhangi bir bilgi aktarmaksızın hava koşullarını da göz önünde bulundurarak konsept üzerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.