Skip to main content
Odalar 1 Oda Odalar
Çocuk 0 Çocuk
REZERVASYON YAP

Hoşgeldiniz
TITANIC BUSINESS KARTAL

Titanic Business Kartal, Sabiha Gökçen Havalimanı, Soğanlık metro durağı, şirket ofisleri ve alışveriş merkezlerine rahat ulaşılabilir konumuyla, İstanbul Anadolu yakasında konforlu bir konaklama sunuyor.

Misafirleri karşılayan ferah bir lobi ile zarif ve işlevsel ayrıntılarla süslü dekorasyonuyla dikkat çekiyor. Lüks banyo malzemeleri ile donatılmış odalarda kablosuz internet misafirlere ücretsiz olarak sunuluyor. Otelin birçok odası şehir manzarası yanında Marmara Denizi ve Adalar panoramasını da görüyor.

Konaklama

Odalar ve Süitler

SUPERIOR ODA

Superior odalar, yoğun bir günün ardından rahatlamak için, ev konforunu arayan herkese, o sıcak atmosferi sunuyor.

En düşük 76,18 € Gecelik

DELUXE ODA

Art deco tarzında dekorasyon unsurlarının, sıcak bir ev atmosferini çağrıştırdığı geniş Deluxe odalarda şehir manzarasına karşı yeni bir güne keyifle uyanacaksınız.

En düşük 91,42 € Gecelik

CLUB SÜİT

İstanbul'un hızlı yaşamını dışarıda bırakıp huzur ve dengeyi bulun. Club süitlerimiz size en üst düzey konaklama standartlarında, aradığınız mahremiyeti sunuyor.

En düşük 121,89 € Gecelik

PREMIER SÜİT

İster iş amaçlı, ister hafta sonu tatili için konaklamanızda konfor ve rahatlığı en üst seviyede 70 metrekarelik Premier süitlerimizde yaşayın.

En düşük 175,22 € Gecelik

Keşfet

TITANIC BUSINESS KARTAL

İstanbul’un Anadolu yakasında, iş toplantısı, yemek ve düğün gibi etkinlikler için 23 farklı salonu bulunan Titanic Business Kartal, en ideal toplantı ve davet imkanlarınına sahiptir.