Skip to main content
Odalar 1 Oda Odalar
Çocuk 0 Çocuk
REZERVASYON YAP

Hoşgeldiniz
TITANIC DELUXE GOLF BELEK

Antalya’nın incisi Belek’te Deluxe All Inclusive olarak hizmet sunan, 170 bin metrekare alana yayılmış olan Titanic Deluxe Golf Belek, yemyeşil bir doğa, turkuaz mavisi bir deniz ve mavi yengeçleri ile ünlü Beşgöz nehrinin hemen kenarında göz alıcı manzarası ile kusursuz ve unutulmaz tatillerin en özel adresi.

Akdeniz'in kalbi Belek’te yeşilin her tonunu barındıran çam ormanlarının arasına gizlenmiş olan otel, doğanın tüm renkleri ve olanaklarıyla iç içe benzersiz bir tatil yaşamak isteyenlere ayrıcalıklı imkânlar sunuyor.

Konaklama

Odalar ve Villalar

STANDARD ROOM

Ana binada yer alan özel tasarımlı 34 m²'lik odalarda, french veya twin yatak, duş, banyo, oturma alanı ve balkon bulunmaktadır.

En düşük 514,80 € Gecelik

SUPERIOR ROOM

Ana binada yer alan özel tasarımlı 39 m²'lik odalar, french veya twin yatak, duş, banyo, oturma alanı ve balkon bulunmaktadır.

En düşük 540,54 € Gecelik

RIVERSIDE ROOM

Ana binada yer alan nehir manzaralı şık tasarımlı 46m²'lik odalarda, french yatak, duş, banyo, oturma alanı, balkon veya teras bulunmaktadır

En düşük 576,58 € Gecelik

BALI HOUSE GARDEN

Havuz ve spa'ya kolayca erişebilmenin konforunu Bali House'da yaşayın. Bu oda tipleri huzur ve yenilenmeyi bir arada sunuyor

En düşük 675,68 € Gecelik

DELUXE SUITE

Ana binada yer alan özel tasarımlı 70 m²'lik Deluxe Süitlerde, french yatak, küvet, banyo, oturma alanı ve balkon bulunmaktadır.

En düşük 772,20 € Gecelik

MALDIVE HOUSE

Maldive House, başbaşa bir tatil seçeneği arayan çiftler için stille mahremiyeti bir arada sunuyor. Tesisin yetişkin bölgesinde yer alan 52 metrekarelik bu odaların, okyanus havuzuna açılan özel güneşlenme terasları bulunuyor.

En düşük 823,68 € Gecelik

FAMILY ROOM (ANA BİNA)

Ana binada 2 yatak odası ve 2 banyodan oluşan, çocuklu ailelerin ihtiyaçlarına yanıt vermek üzere tasarlanan 80 m²'lik Family Room'larda, french yatak ve 2 adet twin yatak ile duş, banyo, oturma alanı ve balkon bulunmaktadır. 

En düşük 1029,60 € Gecelik

Keşfet

TITANIC DELUXE GOLF BELEK

Konfor, lezzet ve eğlencenin bir arada sunulduğu Titanic Deluxe Golf Belek hem sevdikleri ile tatil yapmak isteyen misafirleri, aileleri, hem de profesyonel iş dünyasını iş toplantıları için ağırlıyor.

Titanic Deluxe Golf Belek 12 ay boyunca izlenebilen ve bölgenin sembolü olan peçeli baykuş Tyto Alba dahil, 109 farklı kuş çeşidinin yaşadığı bir kuş cennetidir.

26 tür ve 2000 adet yapraklı ve çeşitli meyve veren ağaçları, nadide kum zambağı dahil 9 türde toplam 5500 adet  endemik bitki çeşitleri ile Akdeniz bitki örtüsünün bütün güzellikleri barındıran Titanic Deluxe Golf Belek, bu özelliği ile Turizm Bakanlığı tarafından Yeşil Yıldız ödülü almaya hak kazanmıştır.