Skip to main content
Otel Seçin Tüm Oteller
Oda 1 Oda Oda
Çocuk 0 Çocuk
Rezervasyon Yap

Antalya Kongre Otelleri

TITANIC KONGRE MERKEZLERİ

Titanic Deluxe Golf Belek, Titanic Deluxe Lara ve Titanic Mardan Palace'da bulunan Titanic Kongre Merkezi, ileri teknoloji ekipmanlarla donatılmış, her ihtiyaca cevap verebilecek farklı ebatlarda toplantı salonları ile tüm organizasyonlar için mükemmel ev sahipliği yapıyor.

TITANIC MARDAN PALACE KONGRE MERKEZİ

Titanic Mardan Palace Kongre Merkezi rüya gibi düğünler, gösterişli sosyal davetler ve prestijli üst düzey davetler için tasarlanmış, modern dünya teknolojilerini bir araya getiren, 5448 m²’den oluşan 2 balo salonu ve 17 salondan oluşmaktadır. 1800 kişi kapasiteli, sütunlarla daraltılmamış ve üç bölüme ayrılabilen ya da 1000 kişi kapasiteli sütunlarla daraltılmamış ve iki bölüme ayrılabilen balo salonu mevcuttur. Toplantı, konferans, workshop, yönetim seminerleri ve gala yemekleri, özel isteklere göre, ileri teknolojinin sağladığı olanaklar ve üstün bir hizmet anlayışıyla organize edilmektedir.

Teklif Alın

TITANIC DELUXE GOLF BELEK KONGRE MERKEZİ

Titanic Deluxe Golf Belek Kongre Merkezi, profesyonel ekibi ile ulusal/uluslararası kurum ve kuruluşların önde gelen liderlerini ve profesyonel ekiplerini ağırlamaktadır. Gün ışığı alan büyük fuaye alanı ile dikkat çeken kongre merkezi, farklı ve fonksiyonel tasarımıyla iş dünyasının tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Toplantı, konferans, workshop, yönetim seminerleri ve gala yemekleri, özel isteklere göre, ileri teknolojinin sağladığı olanaklar ve üstün bir hizmet anlayışıyla organize edilmektedir.

Teklif Alın

TITANIC DELUXE LARA KONGRE MERKEZİ

Yılın 12 ayı hizmet veren Titanic Deluxe Lara Kongre Merkezi’nin yüksek kalitedeki teknik altyapısı ve özel salonlarıyla her türlü seminer, kongre ve şirket organizasyonlarınızda fark yaratmaktadır. En ince ayrıntısına kadar düşünülmüş teknik sistemleri, özel dekorasyonu ve ihtiyaca göre farklı çözümler sunulan banket paketleri beklentilerinizin fazlasını karşılıyor. Üç bölmeye ayrılabilir büyük konferans salonu ve farklı metrekarelerdeki 12 toplantı odası ile tüm gruplara ve organizasyonlara özel çözümler sunulmaktadır.

Teklif Alın