Skip to main content
Odalar 1 Oda Odalar
Çocuk 0 Çocuk
REZERVASYON YAP

Hoşgeldiniz
TITANIC LUXURY COLLECTION BODRUM

Bodrum’un en güzel koylarından Güvercinlik’te, Pina Yarımadası'ndan Cennet Koyu’nu seyreden, Ege’nin iki yakası Bodrum ve Mikanos’un mimari esintilerini konfor için tasarlanmış konseptiyle birleştiren Titanic Luxury Collection Bodrum ile kalbiniz simdi Ege’de kalacak.

Eşsiz güzellikteki Güvercinlik Koyu'nda, 80 bin metrekarelik alan üzerinde kurulu Titanic Luxury Collection Bodrum, 350 metrelik sahil bandında ve denize sıfır olarak konumlanıyor.

Konaklama

Odalar ve Süitler

STANDART KISMİ DENİZ MANZARALI ODA

Kısmi deniz manzaralı, 39-44 m², geniş twin yataklı standart odalarda banyo, duşakabin, oturma grubu, çalışma masası ve balkon buluyor.

En düşük Gecelik

STANDART DENİZ MANZARALI ODA

Deniz manzaralı, 39-44-47 m², geniş twin veya king yataklı standart odalarda banyo, duşakabin, oturma grubu, çalışma masası ve balkon buluyor.

En düşük Gecelik

SUPERIOR DENİZ MANZARALI ODA

Deniz manzaralı, 51 m² geniş twin ve king yataklı Superior odalarda banyo, çift lavabo, duşakabin, oturma grubu, çalışma masası ve balkon buluyor.

En düşük Gecelik

SWIM-UP SUPERIOR ODA

51 m²’den oluşan Superior Odaların çift kişilik yatak ve ikiz yatak seçenekleri bulunmaktadır. İlave olarak bu odaların banyoları çift lavaboludur. Odadan direkt havuza geçiş bulunmaktadır.

En düşük Gecelik

DELUXE DENİZ MANZARALI ODA

Deniz manzaralı, 80-85 m² büyüklüğünde ve King yataklı Deluxe Odalarda gardıroplu özel giyinme odası, konforlu oturma grubu, çalışma masası, balkon ve hem duş hem küvet bulunuyor.

En düşük Gecelik

FAMILY ODA

Deniz manzaralı, 54 m² king yataklı Family odalarda, bir adet twin yataklı çocuk yatak odası, yataklı koltuk, iki ayrı duşakabinli banyo, çalışma masası ve balkon bulunuyor. 

En düşük Gecelik

FAMILY SUITE

90 m² büyüklüğündeki Family Süitlerde özel olarak dizayn edilmiş geniş oturma odası, king yataklı ebeveyn odası, bir adet twin yataklı çocuk yatak odası, 2 ayrı banyo, oturma grubu, çalışma masası ve balkon bulunmaktadır.

En düşük Gecelik

Keşfet

TITANIC LUXURY COLLECTION BODRUM

Misafir konforu ve memnuniyeti için kişiye özel yaklaşımlar yaratıp,  lüks ve şıklığı bir arada sunarak gerçek bir huzur yaşatacak Titanic Luxury Collection Bodrum, uzman şeflerin yönettiği her damak tadına hitap eden restoranları ve iddialı lezzetleri ile öne çıkıyor.