Skip to main content
Odalar 1 Oda Odalar
Çocuk 0 Çocuk
REZERVASYON YAP

Bize Ulaşın

TITANIC LUXURY COLLECTION BODRUM

Titanic Luxury Collection Bodrum, Türkiye’nin en önemli tatil destinasyonlarından biri kabul edilen Bodrum’da, Ege’nin en güzel koylarından Güvercinlik’te yer almaktadır. Bir yarımada içerisinde bulunan Bodrum, kuzey, batı ve güneyden Ege Denizi ile çevrelenmiştir.  

İletişim

Adres:

Meşelik Mah. Çomça Mevkii Sok. No:8,
Bodrum, 48200, Muğla

Telefon: +90 252 311 52 52

E-posta: luxury.bodrum@titanic.com.tr

Bodrum'un antik çağdaki adı Halikarnassos'dur. Dünyanın Yedi Harikasından biri olan Mausoleum Halikarnassos şehrinde inşa edilmiştir. Zamanla yıkılan mozolenin mermerden taşları Bodrum Kalesinin yapımında kullanılmıştır. Bodrum Kalesi bugün Dünyanın en büyük 2. Sualtı Arkeoloji Müzesi olarak hizmet vermektedir. Doğu Akdeniz'de ayakta kalan en sağlam kaledir.

Bodrum şehri ise pek çok kültürel etkinliğe ev sahipliği yapmakta ve dünyaca ünlü bir tatil beldesi olması nedeniyle gelişmiş ulaşım imkanlarına sahiptir. Şehrin hava ulaşımı Milas-Bodrum Havalimanı üzerinden sağlanmaktadır.

Bodrum/Milas Uluslararası Havalimanına 15 km, Bodrum İlçe Merkezine 25 km uzaklıkta bulunan Güvercinlik yeşil ile mavinin iç içe geçtiği Bodrum’un saklı cennetidir. Güvercinlik bu doğal ve doyumsuz güzelliği yanında, karşısında bulunan Salih Adası ile de ilgi çekmektedir. Güvercinlik Bodrum'a merhaba denilen yerdir.

Güvercinlik koyu adı gibi güvercin yuvası niteliğinde, kendine özgü, huzurlu, yarımadanın en güzel denizine sahip keşfedilmemiş koylara sahip görülmeye değerdir.

İLETİŞİM