Skip to main content
Otel Seçin Tüm Oteller
Oda 1 Oda Oda
Çocuk 0 Çocuk
Rezervasyon Yap

Destinasyonlar

Destinasyon ve otellerimizi keşfedin

Deniz-kum-güneş tatili, bir şehir gezisi yada iş seyahati hiç farketmez, hayalinizdeki konaklamayı otellerimizden birinde rahatlıkla bulabilirsiniz. Dünyanın en çok talep gören lokasyonlarından olan Antalya, İstanbul, Bodrum ve Berlin'deki tesisleriyle Titanic Hotels, seyahatlerinizde evinizin konforunu aratmayacaktır.

Antalya ve Bodrum'un altın sarısı kumsallarından, İstanbul'un görkemli tarihi dokusuna ve büyüleyici Berlin'e uzanan otel portföyümüz, seyahatinizi zevkli hale getirmek için gerekli olan tüm hizmetleri ve ince düşünülmüş ayrıntıları sunuyor. İster birkaç günlük kısa bir konaklama, ister uzun bir yılın sonunda hak edilmiş tatil için olsun, otellerimizden biri mutlaka ihtiyacınıza cevap verecektir. Eğer gideceğiniz destinasyon belli ise, otellerimizi gözden geçirmenin tam sırası. Emin olun ki bizimle konakladığınızda konfor ve kaliteli servisi bir arada bulacaksınız.

Antalya

Türkiye'nin en büyük Akdeniz kıyı şehri olan Antalya, Türk Rivierası'na açılan kapı olarak da bilinir. Türkiye'nin ana turizm merkezi, altın kumsalları ve güneşli bir iklimi birleştiriyor.

İstanbul

Boğazın iki yakasında Asya ve Avrupa'yı birleştiren Türkiye'nin en tanınmış şehri İstanbul, dünyada iki kıta üzerine kurulmuş tek metropoldür.

Bodrum

Türkiye'nin batı kıyılarından Ege Denizi'ne uzanan Bodrum, el değmemiş plajları, trend restoranları ve butikleri ile tam bir modern bir Ege sahil kentidir.

Berlin

Tarihi dokusu, hareketli gece yaşamı ile öne çıkan Berlin, mimari ve kültürel zenginliği ile Avrupa'nın en çok seyahat edilen şehirlerindendir.