Skip to main content
Otel Seçin Tüm Oteller
Oda 1 Oda Oda
Çocuk 0 Çocuk
Rezervasyon Yap

Merhaba
Antalya

Türkiye'nin En Büyük Akdeniz kıyı şehri olan Antalya, Türk Rivierası'na açılan kapı olarak da bilinir. Türkiye'nin ilk turizm merkezi, altın kumsalları ve görkemli tarihi ile güneşli bir iklimi birleştiriyor. Antalya, doğa ve tarihi mekanların yanı başında golf sahaları, su parkları ve ışıltılı gece hayatıyla herkese uygun seçenekler sayesinde hem tatilcileri hem de gezginleri cezbediyor. Titanic Hotels, Antalya'nın üç popüler tatil bölgesi Lara, Kundu ve Belek'te yer almaktadır.

Batının doğuya açılan muhteşem şehri İstanbul’da…
Masmavi Akdeniz’den yemyeşil bir doğayı kucaklayan Antalya’da…
Tarihi dokusuyla geçmişe ve geleceğe ışık tutan Berlin’de…
Ve Ege’nin İncisi Bodrum’da…

KONAKLAMA

Otellerimiz Antalya

Antalya Otellerimiz

Kundu, Antalya

TITANIC MARDAN PALACE

Titanic Mardan Palace, Akdeniz'in eşsiz doğasında sizi 5 yıldız ayrıcalığı, ödüllü hizmetleri ve tablo gibi konumuyla karşılıyor. Antalya Kundu'da, golden inclusive konseptteki lüks otelimiz, özel kumsalına doğru uzanan lagün tarzı havuzları ve İstanbul'un görkemli tarihi yapılarından oluşan göz alıcı mimarisi ile krallara layık bir hizmet sunuyor.

Kundu Mah. Yaşar Sobutay Bul. No: 450/1 Aksu, 07112, Antalya

Belek, Antalya

TITANIC DELUXE GOLF BELEK

Antalya ve uluslararası havalimanından sadece 20 dakika uzaklıkta bulunan, Türkiye'nin Akdeniz kıyılarının tam ortasında yer alan özel bir bölge haline gelen Belek tarihsel ve doğal birçok zenginliği çevresinde barındırır. Belek ayrıca geniş yüz ölçümlü, bakımlı ve teknolojik altyapıya sahip golf sahaları ile golf tutkunlarının tercih ettiği golf bölgesi olarak haklı bir üne kavuşmuştur.

Kadriye Mah. Üçkum Tepesi Mevkii Beşgöz Cad. No: 72/1 Serik, 07525, Antalya

Lara, Antalya

TITANIC DELUXE LARA

Antalya ve uluslararası havalimanından sadece 10 dakika uzaklıkta bulunan Lara, Türkiye’nin Akdeniz kıyılarının tam ortasında yer alan özel bir turizm bölgesidir. Çam ormanları önünde yer alan muhteşem kumsalı ile ve Antalya şehir merkezine ve havalimanına olan yakınlığı ile dikkat çekmektedir.

Güzeloba Mah. Yaşar Sobutay Bul. No:36 Muratpaşa, 07230, Antalya