Skip to main content
Kano Takımı
Titanic Spor Kompleksi
Titanic Golf Club
Olimpik Havuz
Odalar 1 Oda Odalar
Çocuk 0 Çocuk
REZERVASYON YAP

SPOR

Her türlü su, kara ya da doğa sporuyla ilgilenebileceğiniz Titanic Deluxe Golf Belek, futbol, golf, basketbol, voleybol sporlarının yanı sıra BeFine SPA bünyesindeki son teknoloji aletlerle dizayn edilmiş tam donanımlı Fitness salonuyla da konuklarına farklı spor aktiviteleri yapma imkânı tanıyor. Titanic Spor Merkezi dünyanın önde gelen futbol, tenis, yüzme kulüplerinin tercih ettiği bir merkezdir.

Futbol
Otel dışında profesyonel ebatlarda 3 adet çim Futbol sahası bulunan spor kompleksi (68m x 105m 3 adet futbol sahası, otopark alanı, 1250 kişilik tribün, 4 adet soyunma odası, 2 adet hakem odası, 1 adet doktor odası, 1 adet doping odası) bulunmaktadır. Bunun yanında otel içinde 64m x 100m ebatlarında 1 adet çim futbol antrenman sahası ve tribün bulunmaktadır.

Tenis
Titanic Deluxe Golf Belek tamamı ışıklandırmalı 7 adet tenis kortu (3 adet toprak, 4 adet proclay) bulunmaktadır.

Olimpik Havuz
50m x 25m boyutlarındaki 2,20m derinliğe sahip, ısıtmalı Olimpik yüzme havuzunda 10 adet kulvar, atlama rampası, aydınlatma ve özel kronometre bulunmaktadır.

Fitness
Titanic Deluxe Golf Belek’te 620 m² alan üzerine kurulu 2 kattan oluşan Technogym spor aletleri donanımlı spor salonu bulunmaktadır.

Kano
Beşgöz Deresi'ne bitişik uzanan tesisimiz amatör ve profesyonel kano sporcuları için mükemmel imkanlar sunmaktadır. Yıl boyunca dünya çapında birçok takımı ağırlamaktayız.

Cullinan Links Golf Club
Titanic Deluxe Golf Belek'in hemen yanında bulunan Cullinan Links Golf Club, Toros Dağları’nın görkemi, romantik bir ırmak ile Akdeniz arasındaki konumuyla golf tutkunlarına çok özel bir oyun sahası sunmaktadır. Sahanın, doğrudan deniz kenarından uzanmakta olan yolları her çukurda inanılmaz bir manzara sağlamaktadır. Otelde golf klübüne ücretsiz shuttle hizmeti vardır.

İletişim

Telefon: +90 242 710 44 44
E-posta: deluxebelek@titanic.com.tr