Skip to main content
Olimpik Havuz
Titanic Spor Kompleksi
Kano Takımı
Titanic Golf Club
Odalar 1 Oda Odalar
Çocuk 0 Çocuk
REZERVASYON YAP

SPOR

Her türlü su, kara ya da doğa sporuyla ilgilenebileceğiniz Titanic Deluxe Golf Belek, futbol, golf, basketbol, voleybol sporlarının yanı sıra BeFine SPA bünyesindeki son teknoloji aletlerle dizayn edilmiş tam donanımlı Fitness salonuyla da konuklarına farklı spor aktiviteleri yapma imkânı tanıyor. Titanic Spor Merkezi dünyanın önde gelen futbol, tenis, yüzme kulüplerinin tercih ettiği bir merkezdir.

Futbol
Titanic Deluxe Golf Belek’te FIFA standartlarında 4 adet profesyonel çim futbol sahası bulunmaktadır.

Tenis
Titanic Deluxe Golf Belek tamamı ışıklandırmalı 3 toprak 4 proclay tenis kortu bulunmaktadır.

Olimpik Havuz
1250 m² alana sahip ısıtılabilir olimpik havuzunun derinliği 2.20 cm'dir.

Fitness
Titanic Deluxe Golf Belek’te 620 m² alan üzerine kurulu 2 kattan oluşan Techno Gym spor aletleri donanımlı spor salonu bulunmaktadır.

Kano: Beşgöz Deresi'ne bitişik uzanan tesisimiz amatör ve profesyonel kano sporcuları için mükemmel imkanlar sunmaktadır. Yıl boyunca dünya çapında birçok takımı ağırlamaktayız.

Titanic Golf Club
Titanic Deluxe Golf Belek'in hemen yanında bulunan Titanic Golf Club, Toros Dağları’nın görkemi, romantik bir ırmak ile Akdeniz arasındaki konumuyla golf tutkunlarına çok özel bir oyun sahası sunmaktadır. Sahanın, doğrudan deniz kenarından uzanmakta olan yolları her çukurda inanılmaz bir manzara sağlamaktadır.
Daha fazla bilgi için Golf Kulübü web sitesini inceleyin

İletişim

Telefon: +90 242 710 44 44
E-posta: deluxebelek@titanic.com.tr