Skip to main content
Odalar 1 Oda Odalar
Çocuk 0 Çocuk
REZERVASYON YAP

EĞLENCE VE ANİMASYON

Titanic Deluxe Golf Belek’te eğlence gece gündüz devam ediyor. Gündüz havuz - plaj oyunları, plaj partileri, gece açık hava gece kulübü River Side Show Center'da muhteşem dans ve showlar…
Titanic eğlence ekibi, dünyanın önde gelen eğlence trendlerini Titanic Deluxe Golf Belek bünyesinde buluşturup sanatı, şovu ve etkinliği kendi yaratıcı ekibiyle alışılagelmişin dışında bir eğlence kavramıyla tanımlıyor.

Riverside Show Center (Açık hava)
Etkileyici ambiyansı ile özel ses, ışık sistemi, bar ve fonksiyonel sahne düzenine sahip Riverside Show Center, dans, akrobasi ve etnik sahne gösterilerinin arasından seçilen dünyaca ünlü dev prodüksiyonları misafirleri ile buluşturuyor.

Eternity Club
Temalı akşamların, özel partilerin, alternatif müzik programlarının sunulduğu Eternity Club kapılarını, kendini genç ve dinamik hisseden tüm misafirlerine açık tutmakta.

Aktiviteler
Titanic Deluxe Golf Belek misafirleri, denizin ve güneşin keyfini çıkarırken, su ve plaj sporları ile birçok eğlenceli aktivitenin tadına varma fırsatını da yakalıyor. (Kano, deniz bisikleti, güneşlenme terası, sahil futbolu, plaj voleybolu, su topu, dart, basketbol, step, aerobik, su jimnastiği, Kangoo Jump, masa tenisi, spor akademi ve özel ders, mini futbol, plaj voleybolu, aerobik, bowling, bilardo, playstation...)

İletişim

Telefon: +90 242 710 44 44
E-posta: deluxebelek@titanic.com.tr