Skip to main content
Otel Seçin Tüm Oteller
Oda 1 Oda Oda
Çocuk 0 Çocuk
Rezervasyon Yap

Merhaba
Ayasofya

Tarihten günümüze kadar ayakta kalmış en önemli yapitlardan biri olan Ayasofya, 537 yılında Bizans İmparatoru Justinyan tarafından yaptırılmış bir anıt eserdir. 916 yıl Bizans İmparatorluğu'nda “Büyük Kilise" adıyla kilise olarak kullanılmış, 481 yıl İslam dünyasında ve Osmanlı İmparatorluğu'nda “Büyük Cami” adıyla cami olarak kullanılmış, 1935 yılından beri de müze olarak ziyaretçilere açılmıştır. İhtişamı ve mimarisi ile görenleri kendine hayran bırakan İstanbul'un göz bebeği bu şaheseri görmeyi unutmayın.

Batının doğuya açılan muhteşem şehri İstanbul’da…
Masmavi Akdeniz’den yemyeşil bir doğayı kucaklayan Antalya’da…
Tarihi dokusuyla geçmişe ve geleceğe ışık tutan Berlin’de…
Ve Ege’nin İncisi Bodrum’da…

KONAKLAMA

Otellerimiz Istanbul

Istanbul Otellerimiz

Kartal, İstanbul

TITANIC BUSINESS KARTAL

Titanic Business Kartal, İstanbul Anadolu Yakası Kartal'da sizi karşılıyor. Ankara asfaltının hemen yanıbaşında yer alan otelimiz, şirket ofisleri ve alışveriş merkezleri ile çevrili bir konumdadır.

Orta Mah. Kaptanıderya Cad. No: 37, Kartal, 34880, İstanbul

Bakırköy, İstanbul

TITANIC PORT BAKIRKÖY

Titanic Port Bakırköy fuar ve iş merkezlerine yakın konumuyla Bakırköy’ün merkezinde yer alır. Marina, alışveriş merkezleri, çarşı ve Marmaray Bakırköy İstasyonu'na yürüme mesafesindedir.

Fişekhane Cad. No: 7/3, Bakırköy, 34140, İstanbul

Beyoğlu, İstanbul

TITANIC CITY TAKSİM

Toplu taşıma araçlarına yakın konumuyla şehri keşfetmek için en uygun lokasyonda yer alan Titanic City Taksim’in metro istasyonuna mesafesi 350 metredir.

Kocatepe Mah. Lamartin Cad. No:47, Beyoğlu, 34437, İstanbul

Şişli, İstanbul

TITANIC COMFORT ŞİŞLİ

Yeme-içme mekanları ve alışveriş merkezlerine birkaç adım mesafede yer alan Titanic Comfort Şişli, Osmanbey ve Nişantaşı'na da yürüme mesafesindedir.

Operatör Raif Bey Sok. No: 40, Şişli, 34360, İstanbul

Gebze, Kocaeli

TITANIC ANADOLU GEBZE

Titanic Anadolu Gebze, Anadolu Sağlık Merkezi kampüsü içinde sağlık merkezine yürüme mesafesindedir. Deniz ve orman manzarasıyla misafirlerine konforlu bir konaklama sunan Titanic Anadolu Gebze’den ücretsiz shuttle servislerle çevredeki alışveriş merkezlerine, Gebze’ye ve Suadiye’ye gitmek mümkündür.

Cumhuriyet Mah. 2255 Sok. No:3 Gebze, 41400, Kocaeli