Skip to main content
Otel Seçin Tüm Oteller
Oda 1 Oda Oda
Çocuk 0 Çocuk
Rezervasyon Yap

Merhaba
Berlin

Tarihi dokusu, hareketli gece yaşamı ile öne çıkan Berlin, mimari ve kültürel zenginliği ile Avrupa'nın en çok seyahat edilen şehirlerindendir. Modern ve konuksever Alman başkenti, aynı zamanda dünyanın en büyük dört konferans destinasyonundan biridir.

İlgi çekici sokak pazarları, düzenli parkları ve sınırsız yemek seçenekleri sunan bir Avrupa başkentinin cazibesini keşfedin. Titanic Hotels, şehir merkezinde yer alan dört tesisi ile size Almanya'nın en heyecan verici şehirlerinden birinin kapılarını aralıyor.

Batının doğuya açılan muhteşem şehri İstanbul’da…
Masmavi Akdeniz’den yemyeşil bir doğayı kucaklayan Antalya’da…
Tarihi dokusuyla geçmişe ve geleceğe ışık tutan Berlin’de…
Ve Ege’nin İncisi Bodrum’da…

KONAKLAMA

Otellerimiz Berlin

Berlin Otellerimiz

Berlin, Almanya

TITANIC GENDARMENMARKT BERLİN

The Gendarmenmarkt Berlin is located on Französische Straße next to the Gendarmenmarkt in the heart of Germany’s famous metropolis. On the doorstep of the exclusive and luxurious hotel in Berlin-Mitte you will find famous landmarks and diverse entertainment options.

30 Französische Strasse, 10117, Berlin

Berlin, Almanya

TITANIC CHAUSSEE BERLİN

Ana tren garına yakın, merkezi bir konumda bulunan Titanic Chaussee Berlin, şehrin canlı kültürel hayatına, gurme lezzetlerine ve tarihi dokusuna doğrudan erişim sağlıyor.

Chausseestrasse 30, Berlin, 10115, Berlin

Berlin, Almanya

TITANIC COMFORT MITTE

Hareketli Alman başkenti Berlin'in kalbinde, Alexanderplatz and Potsdamer Platz arasında konumlanmış Titanic Comfort Mitte, şehri keşfetmeye başlamak için en elverişli noktadadır.

4 Elisabeth-Mara-Strasse, 10117, Berlin

Berlin, Almanya

TITANIC COMFORT KURFÜRSTENDAMM

150 modern odasıyla Titanic Comfort Kurfürstendamm Kleiststrasse caddesi üzerinde, ünlü Ku'Damm bulvarının hemen yanında, Batı Berlin'de konumlanmıştır.

9 Kleiststrasse, 10787, Berlin