Skip to main content
Otel Seçin Tüm Oteller
Oda 1 Oda Oda
Çocuk 0 Çocuk
Rezervasyon Yap

Merhaba
Topkapı Sarayı

1478'de Fatih Sultan Mehmet tarafından yaptırılmıştır. Dolmabahçe Sarayı yapılana kadar yaklaşık 380 sene devletin idare merkezi ve Osmanlı sultanlarının resmi ikametgahı olmuştur. Dolmabahçe, Yıldız ve diğer saraylarda yaşanmaya başlanmasıyla boşaltılmış. Padişahlar tarafından terk edildikten sonra da önemini hiç kaybetmemiş. 1924 yılında bazı ufak onarımlar yapılarak, ziyaretçilerin gezebilmeleri için gereken idari önlemler de alındıktan sonra müze olarak ziyarete açılmıştır. Osmanlı padişahlarının özellikle yükselme devrinde bütün dünyayı idare ettikleri Topkapı Sarayı ve sarayda muhafaza edilen, dünyanin en meşhur elmasları arasında gösterilen “Kaşıkçı Elması” İstanbul'un görülmesi gereken değerlerinden.

Batının doğuya açılan muhteşem şehri İstanbul’da…
Masmavi Akdeniz’den yemyeşil bir doğayı kucaklayan Antalya’da…
Tarihi dokusuyla geçmişe ve geleceğe ışık tutan Berlin’de…
Ve Ege’nin İncisi Bodrum’da…

KONAKLAMA

Otellerimiz Istanbul

Istanbul Otellerimiz

Kartal, İstanbul

TITANIC BUSINESS KARTAL

Titanic Business Kartal, İstanbul Anadolu Yakası Kartal'da sizi karşılıyor. Ankara asfaltının hemen yanıbaşında yer alan otelimiz, şirket ofisleri ve alışveriş merkezleri ile çevrili bir konumdadır.

Orta Mah. Kaptanıderya Cad. No: 37, Kartal, 34880, İstanbul

Bakırköy, İstanbul

TITANIC PORT BAKIRKÖY

Titanic Port Bakırköy fuar ve iş merkezlerine yakın konumuyla Bakırköy’ün merkezinde yer alır. Marina, alışveriş merkezleri, çarşı ve Marmaray Bakırköy İstasyonu'na yürüme mesafesindedir.

Fişekhane Cad. No: 7/3, Bakırköy, 34140, İstanbul

Beyoğlu, İstanbul

TITANIC CITY TAKSİM

Toplu taşıma araçlarına yakın konumuyla şehri keşfetmek için en uygun lokasyonda yer alan Titanic City Taksim’in metro istasyonuna mesafesi 350 metredir.

Kocatepe Mah. Lamartin Cad. No:47, Beyoğlu, 34437, İstanbul

Şişli, İstanbul

TITANIC COMFORT ŞİŞLİ

Yeme-içme mekanları ve alışveriş merkezlerine birkaç adım mesafede yer alan Titanic Comfort Şişli, Osmanbey ve Nişantaşı'na da yürüme mesafesindedir.

Operatör Raif Bey Sok. No: 40, Şişli, 34360, İstanbul

Gebze, Kocaeli

TITANIC ANADOLU GEBZE

Titanic Anadolu Gebze, Anadolu Sağlık Merkezi kampüsü içinde sağlık merkezine yürüme mesafesindedir. Deniz ve orman manzarasıyla misafirlerine konforlu bir konaklama sunan Titanic Anadolu Gebze’den ücretsiz shuttle servislerle çevredeki alışveriş merkezlerine, Gebze’ye ve Suadiye’ye gitmek mümkündür.

Cumhuriyet Mah. 2255 Sok. No:3 Gebze, 41400, Kocaeli