Skip to main content
Odalar 1 Oda Odalar
Çocuk 0 Çocuk
REZERVASYON YAP

VIP Helikopter Transferi


Antalya Havalimanı'ndan VIP helikopter transferi hizmeti ile size özel lüks bir konfor ve uçuş öncesi ve sonrası ayrıcalıklarla keyifli bir seyahat deneyimi sizi bekliyor.

Son teknoloji donanıma sahip Titanic VIP Helikopteri, İtalyan AgustaWestland AW109 E, full Auto-pilot ve 25 yıldan fazla tecrübeye sahip iki pilotuyla güvenli ve rahat bir hizmet sunmaktadır.

6 yolcu kapasiteli helikopter, yaz aylarında mesafeye bağlı olarak belirlenen yolcu sayısı ile uçuşunu gerçekleştirmektedir. Yolcu bölümünde mini bar, klima sistemi ve her yolcu için kulaklık mevcut. Ayrı kabin bagajı bölgesinin de bulunduğu helikopterde bagajlar sigortalanabiliyor.

Titanic VIP Helikopter ile Akdeniz’in güzelliklerini keşfedin. Tarihi boyunca değişik uygarlıklara ev sahipliği yapan Akdeniz Rivierasının önemli yerleşim yerleri Perge, Aspendos, Patara, Arykanda, Limyra, Myra, Olimpos, Faselis, Side, Silyon ve Termessos Antik Kentleri ile Alanya Kalesi, Kaleiçi, Kaputaş Plajı, Olimpos Çıralı Sahili, Kekova, Patara, havadan seyrine doyum olmayan Toros Dağları’na sırtını dayayan kanyonlar, ihtişamlı doğa, yeşil bahçeler ve göz kamaştıran turkuaz suların büyüsüne tanık olun.

Geçerli olan tesisler: