book now

ÖZEL FIRSATLAR

İstanbul'daki en iyi otel fırsatlarına ulaşmak için sayfamızı takip edebilirsiniz. Titanic Business Kartal'da konaklamadan spa'ya, özel yemeklerden, toplantı ve düğünlere kadar birçok farklı teklif sunuyoruz.

İstanbul'daki en iyi otel fırsatlarına ulaşmak için sayfamızı takip edebilirsiniz. Titanic Business Kartal'da konaklamadan…

İstanbul'daki en iyi otel fırsatlarına ulaşmak için sayfamızı takip edebilirsiniz. Titanic Business Kartal'da konaklamadan spa'ya, özel yemeklerden, toplantı ve düğünlere kadar birçok farklı teklif sunuyoruz.

Befine Sports & Spa Beslenme Danışmanlığı

Befine Sports & Spa üyeleri ve misafirleri kişiye özel beslenme danışmanlığı ile zinde bir vücuda kavuşuyor

BeFine Sports & Spa’nın alanında uzman eğitmenleri ve beslenme danışmanlarının kişiye özel hazırladığı beslenme ve spor programlarıyla zinde bir vücuda kavuşun.

Kişiye özel beslenme programı nasıl hazırlanır?

Vücut kompozisyon analiz ölçümüyle elde edilen günlük bazal metabolizma hızı, beden kütle indeksi, metabolizma yaşı, bölgesel yağ oranı dağılımı, vücut yağ, kas ve su miktarları değerlerine göre, varsa son 6 ay içerisinde doktor kontrolünde yapılmış kan tahlilleri göz önünde bulundurularak; yas, cinsiyet, fiziksel aktivite, besin alerjisi, mevcut herhangi bir kronik hastalık, sosyal çevre ve besin tüketim kayıtları gibi faktörler değerlendirilip; kişiselleştirilmiş beslenme programı hazırlanır.

Beslenme danışmanlığıyla;

  • Sağlıklı kilo kaybı
  • Mevcut kiloyu koruma
  • Sağlıklı kilo alımı
  • Sporcu beslenmesi alanlarında danışmanlıkla beraber;

Diyabet, insülin direnci, hipoglisemi, obezite, yüksek kolesterol, hiperlipidemi, yüksek tansiyon karaciğer yağlanması gibi sorunlara da destek olunur.

Detaylı bilgi için:

Titanic Business Kartal: +90 (216) 453-5050

BeFine Sports & Spa’da Happy Hour

BeFine Sports & Spa’da Happy Hour

BeFine Sports & Spa, muhteşem ambiyansı ve eşsiz hizmetleriyle, alanında uzman terapistlerin uyguladığı tüm masaj ve bakımlarda misafirlerine özel bir fırsat sunuyor.

Bedeninizi ve ruhunuzu arındırmak için size eşsiz hizmetler sunan BeFine Sports & Spa’da, Pazartesi’den Cuma’ya 12:00-15:00 saatleri arasında tüm bakımlarda geçerli %30 indirimin keyfini çıkarabilirsiniz.

Relax, Altın, Aromaterapi, Thai gibi birbirinden çeşitli masajlar sunan BeFine Sports & Spa’da yoğun temponuzun tüm yorgunluğunu atmak, bedeninizi ve ruhunuzu yenilemek için 0216 453 50 50 numaralı telefonu arayarak rezervasyon yaptırmanız yeterli.

Üye olun online rezervasyonda ayrıcalıklı olun!

Titanic Hotels misafirleri titanic.com.tr üzerinden yapacakları rezervasyonlarda şimdi çok avantajlı. Web sitesine üye olarak Titanic Hotels bünyesinde Antalya, Bodrum, İstanbul veya Berlin’deki otellerden birine en iyi online fiyatla rezervasyon yapabilirsiniz. Üye olmak için rezervasyon yapmak istediğiniz oteli seçerek rezervasyon bölümüne yönlendikten sonra sisteme kayıt olabilirsiniz.

Yeni ayrıcalıklar ve fırsatlar için takipte kalın!


Üye olun onlIne rezervasyonda ayrıcalıklı olun!

Titanic Business Kartal'da "EVET" Deyin, Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyonlarınız İçin Avantajı Kaçırmayın!

Düğün davetini Titanic Business Kartal'da yapmaya karar veren çiftler, evliliğe doğru atılan ilk adımlardan kına organizasyonunu ya da eğlenceli bir bekarlığa veda partisini %10 indirimle gerçekleştirebilir.

Detaylı bilgi için:  0216 453 50 50