Skip to main content
Odalar 1 Oda Odalar
Çocuk 0 Çocuk
REZERVASYON YAP

Antalya'da Aile Tatili

Aktiviteleri Keşfedin

PLAJ

Akdeniz’in en güzel turkuaz sularına hakim 1000 m uzunluğunda kum plajı ve muhteşem bir deniz keyfi ile güneşin ve serin suların tadını çıkarabilirsiniz.  Rahat ahşap şezlonglarımızda, güneşin tadını çıkarırken, yerinizden kalkmadan içeceğinizi doğrudan QR kod sistemimizden sipariş edebilme imkanı da sunuyoruz.

HAVUZLAR VE AQUAPARK

Palmiye ağaçlarının gölgesinde, ana havuz, Olimpik ve yarı Olimpik havuz, kapalı havuz veya aquapark havuzunda serinleyin. Akdeniz esintisine karşı, havuz başında güneşlenirken, birçok farklı snack alternatifimizi de deneyimleyebilirsiniz.

KİKOA KIDS CLUB

Kikoa Kids Club, çocuklara etkili iletişim ve aktivitelerde özenli bir hizmet ve sınırsız bir eğlence sunuyor. Kikoa'da 7 yaşına kadar olan çocuklara özel olarak tasarlanmış programlarla hizmet veriyoruz. 3 yaş ve altındaki en küçük misafirlerimiz ise ebeveynleri ile birlikte kulüpten faydalanabilirler. Ayrıca, 8 ila 12 yaş arası çocuklar için özel olarak hazırlanmış Maxi Club ve 13 ila 17 yaşına kadar olan gençlere yönelik Teenage Club aktiviteleri sunuyoruz.

OYUN SALONU

Yenilenen oyun salonumuz aile ve arkadaşlarınız ile eğlenmek için harika bir yer sunmaktadır

ANİMASYON

Titanic Deluxe Lara’da eğlence gece gündüz devam ediyor. Gündüz havuz - plaj oyunları, plaj partileri, açık hava gece kulübü Ocean Disko’da muhteşem dans ve showlar misafirlerle buluşuyor.

SPOR

Her türlü su, kara ya da doğa sporuyla ilgilenebileceğiniz Titanic Deluxe Lara, futbol, basketbol, voleybol sporlarının yanı sıra BeFine SPA bünyesindeki son teknoloji aletlerle dizayn edilmiş tam donanımlı Fitness salonuyla da konuklarına farklı spor aktiviteleri yapma imkânı tanıyor.Titanic Spor Merkezi dünyanın önde gelen futbol, tenis, yüzme kulüplerinin tercih ettiği bir merkezdir.