Antalya'da Lüks Konaklama | Titanic Hotel Antalya
ODA 1 Oda ODA
Yetişkin 2 Yetişkin
Çocuk 0 Çocuk
REZERVASYON YAP

Saray'da Her Şey Dahil Konaklama

Odalarımızı ve Süitlerimizi Keşfedin

Titanic Mardan Palace'ın Türkiye'nin ünlü Akdeniz sahilindeki, harika şekilde döşenmiş odaları ve süitleri, size en yüksek standartları sunan gösterişli mabetlerdir.

Tüm konaklama birimlerimizde yüksek hızlı, ücretsiz Wi-Fi erişimi ve akıllı LCD TV'lerin yanı sıra banyolarında premuim banyo ürünleri ve yumuşacık bornoz ile terlikler bulunur. Birçoğu otel havuzunun ya da ışıltılı denizin panoramik manzaralarını sunar ve hepsinde özel balkon yer alır. Dinlenerek ya da keşfederek geçirdiğiniz bir günün ardından seçtiğiniz yastıklarla tamamlanan delüks yataklarda rahatlayın. Özel odalarımızda konaklayan misafirlerimiz, konaklamaları boyunca her tür ihtiyaçları için hazır bulunacak, kendilerine özel Misafir Asistanı hizmetinin tadını çıkarabilir. King süit misafirlarimize ayrıca özel butler hizmeti de verilir.

CLASSIC ROOM

Classic odalarımız 28 metrekaredir ve otelin ana binasında yer alır; Classic odalarımızda iki yetişkine kadar konaklanabilir.

EN DÜŞÜK 567,00 € Gecelik

PREMIUM ROOM

Titanic Mardan Palace'ın Premium odalarının büyüklüğü 42 ile 48 metrekare arasında değişir ve odalar otelin ana binasında yer alır.

PREMIUM SEA/POOL VIEW ROOM

Titanic Mardan Palace'ın Premium Deniz/Havuz Manzaralı odalarının büyüklüğü 42 ile 48 metrekare arasında değişir ve odalar otelin ana binasında yer alır. Ayrıca odalarda bir kanepe ile havuz ve deniz manzaralı bir balkon vardır.

EN DÜŞÜK 646,80 € Gecelik

DELUXE ROOM

Titanic Mardan Palace'ın otelin ana binasında yer alan Deluxe odalar, üç yetişkine kadar ağırlayabilir ve 61 metrekare büyüklüğündedir. Bu odalar bahçe, havuz veya deniz manzaralı bir balkona ve bir çift kişilik yatağın yanı sıra bir de oturma alanına sahiptir.

EN DÜŞÜK 562,80 € Gecelik

FAMILY ROOM

Büyüklükleri 55 ile 60 metrekare arasında değişen geniş Family odalarımızda dört yetişkine kadar konaklanabilir. Ana binada yer alan odalarda aralarında bir kapı bulunan iki yatak odası vardır. İlk yatak odasında çift kişilik bir yatak, ikincisindeyse iki tek kişilik yatak bulunur.

EN DÜŞÜK 703,50 € Gecelik

PREMIUM FAMILY ROOM

Ailelerin ihtiyaçlarını göz önünde bulunularak tasarlanmış bu odalar, otelin ana binasında yer alır ve büyüklükleri 70 metrekaredir. Bir kapıyla birbirine bağlı iki yatak odasından ilkinde çift kişilik bir yatak, ikincisindeyse iki tek kişilik yatak yer alır.

EN DÜŞÜK 820,75 € Gecelik

POOL DUPLEX SUITE

İki katlı, geniş Pool Duplex süitlerimiz 90 metrekaredir ve dört yetişkinle 11 yaşında veya daha küçük bir çocuk ile iki yaşında veya daha küçük bir çocuğu ağırlayabilir. Ana binada yer alan dairelerin üst katında bir çift kişilik yataklı, akıllı LCD TV'li, küvetli ve duşlu banyolu yatak odası bulunur.

EN DÜŞÜK 930,00 € Gecelik

PREMIUM POOL DUPLEX SUITE

110 metrekarelik etkileyici bir alana sahip olan Premium Pool Duplex süitler, otelin ana binasında yer alır ve iki kata yayılır. Üst katı, iki yatak odası ile her birinde küvet ve duş bulunan iki banyoya sahiptir. Yatak odalarından birinde bir çift kişilik yatak, diğerinde ise daha iki tek kişilik yatak bulunur.

EN DÜŞÜK 976,50 € Gecelik

GRAND DUPLEX SUITE

Antalya'daki bu dubleks süitler otelin ana binasının beşinci katında yer alır ve panoramik havuz ve kısmi deniz manzarasına veya Aksu Çayı manzarasına sahiptir. 145 metrekarelik inanılmaz bir alana sahip olan odalarda beş yetişkin ile iki yaş altı bir çocuğa konaklanabilir.

EN DÜŞÜK 930,00 € Gecelik

ROYAL DUPLEX SUITE

Titanic Mardan Palace’ta, otelin ana binasında bulunan 145 metrekare büyüklüğündeki çarpıcı Royal Duplex süitler'de dinlendirici bir konaklama için yerinizi ayırtın. Antalya'daki dubleks konaklama birimleri tablo gibi havuz veya deniz manzaraları sunar.

EN DÜŞÜK 1800 € Gecelik

LAKE HOUSE

Otelin ana binası ile ışıl ışıl deniz arasındaki bahçede gizli Lake House, Antalya'daki aile tatiliniz için lüks bir seçenek. 170 metrekare büyüklüğünde olan ve havuza açılan süitte, iki yatak odası ve iki banyo bulunur ve beş yetişkin ile 11 yaş altı bir çocuğa kadar konaklanabilir.

EN DÜŞÜK 930,00 € Gecelik

PRESIDENTIAL SUITE

Lüks Presidential Süitimizde konaklayarak hem kendinizi şımartın hem de Antalya'da ailenizle unutulmaz anılar yaşayın. Presidential Süit, 220 metrekare büyüklüğüyle Titanic Mardan Palace'daki en büyük ikinci konaklama alanıdır ve beş yetişkin ile 12 yaş altı bir çocuğa kadar kişiyi ağırlayabilir.

EN DÜŞÜK 4000 € Gecelik

KING SUITE

Ana binanın sekizinci katında bulunan süit havuzun, denizin ve ormanın panoramik manzaralarını sunar ve iki yatak odası ile iki banyodan oluşur. Banyolardan birinde sauna yer alır.

EN DÜŞÜK 6000 € Gecelik