Antalya'da Toplantı ve Etkinlik Salonu | Antalya Konferans Salonu
ODA 1 Oda ODA
Yetişkin 2 Yetişkin
Çocuk 0 Çocuk
REZERVASYON YAP

Titanic Mardan Palace Toplantı ve Etkinlikler

Antalya'daki etkinliğiniz için ideal bir mekan

Titanic Mardan Palace Antalya, önemli iş toplantıları, eğlenceli düğün kutlamaları ve diğer her etkinlik için Antalya Türkiye'nin en önde gelen yeri. Otelimiz 5.448 metrekarelik çok yönlü mekan alanı, kapsamlı catering hizmetleri ve en yeni konferans teknolojilerini sunar. 10 kişilik bir seminer, 50 kişilik bir teşvik gezisi veya 500 kişilik muhteşem bir ziyafet; harika tasarımlı toplantı salonları ve iki geniş, sütunsuz balo salonuyla, etkinliğinizi hayata geçireceğiniz bir yer bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Toplantınızı özenle tasarlanmış, mükemmel hazırlanmış bir menüyle vurgulayın. Bırakın uzman ekibimiz her ayrıntıyı yönetsin ve siz de yalnızca başarılı bir etkinliğe ev sahipliği yapmaya odaklanın.

Çalışanlarınızı ilham verici bir teşvik gezisiyle ödüllendirin ve motive edin. İster küçük bir grup, isterseniz Antalya'da uluslararası bir organizasyon için profesyonel ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Bir sonraki etkinliğiniz için unutulmaz bir ortam
İster samimi bir toplantı, ister etkileyici bir gala düzenleyin, incelikle tasarlanmış mekanlarımız ve göz alıcı açık hava alanlarımız size mükemmel ortamı sunar.

Antalya, Türkiye'nin kalbinde aşkınıza bizimle kadeh kaldırın. Düğününüz hayatınızdaki en önemli olaylardan biridir ve Titanic Mardan Palace'ta hepimiz kendimizi onu gerçekten özel kılmaya adadık.

Titanic Mardan Palace büyüklükleri 34 ile 60 metrekare arasında değişen 17 ayrı toplantı odası ile Antalya'nın önde gelen iş etkinliği destinasyonlarından biri olarak isim yaptı.

Titanic Mardan Palace her ikisi de neredeyse her büyüklükte etkinliklere ev sahipliği yapabilecek şekilde uyarlanan, sütunsuz iki zarif balo salonu sunmaktan mutluluk duyuyor.