Titanic Mardan Palace | Antalya'nın Lüks Oteli
ODA 1 Oda ODA
Yetişkin 2 Yetişkin
Çocuk 0 Çocuk
REZERVASYON YAP
En İyi Sahil Düğünü Oteli Ödülü
ODA 1 Oda ODA
Yetişkin 2 Yetişkin
Çocuk 0 Çocuk
REZERVASYON YAP

Hoşgeldiniz

TITANIC MARDAN PALACE

Titanic Mardan Palace, Akdeniz'in eşsiz doğasında sizi 5 yıldız ayrıcalığı, ödüllü hizmetleri ve tablo gibi konumuyla karşılıyor. Antalya Kundu'da, palace all inclusive konseptteki lüks otelimiz, özel kumsalına doğru uzanan lagün tarzı havuzları ve İstanbul'un görkemli tarihi yapılarından oluşan göz alıcı mimarisi ile krallara layık bir hizmet sunuyor. Göz alıcı cam tavanı ile ihtişamlı Dolmabahçe lobisi'nden, gösterişli ve ince bir özenle döşenmiş odalarımıza kadar, Titanic Mardan Palace'daki her şey mutlu etmek ve ilham vermek üzere tasarlandı. Palace all inclusive konseptimiz övgüyü hak eden 30'u aşkın restoran, bar ve lounge'ın yanı sıra, KLAFS'ın tasarladığı bir SPA, Tini Kids Club, spor ve eğlence programları ve yakındaki golf sahamızın dahil olduğu keyif verici aktiviteleri kapsıyor.

Konaklama
Odalar & Süitler

PREMIUM SEA/POOL VIEW ROOM

Titanic Mardan Palace'ın Premium Deniz/Havuz Manzaralı odalarının büyüklüğü 42 ile 48 metrekare arasında değişir ve odalar otelin ana binasında yer alır. Ayrıca odalarda bir kanepe ile havuz ve deniz manzaralı bir balkon vardır.

EN DÜŞÜK Gecelik

DELUXE ROOM

Titanic Mardan Palace'ın otelin ana binasında yer alan Deluxe odalar, üç yetişkine kadar ağırlayabilir ve 61 metrekare büyüklüğündedir. Bu odalar bahçe, havuz veya deniz manzaralı bir balkona ve bir çift kişilik yatağın yanı sıra bir de oturma alanına sahiptir.

EN DÜŞÜK Gecelik

FAMILY ROOM

Büyüklükleri 55 ile 60 metrekare arasında değişen geniş Family odalarımızda dört yetişkine kadar konaklanabilir. Ana binada yer alan odalarda aralarında bir kapı bulunan iki yatak odası vardır. İlk yatak odasında çift kişilik bir yatak, ikincisindeyse iki tek kişilik yatak bulunur.

EN DÜŞÜK Gecelik

POOL DUPLEX SUITE

İki katlı, geniş Pool Duplex süitlerimiz 90 metrekaredir ve dört yetişkinle 11 yaşında veya daha küçük bir çocuk ile iki yaşında veya daha küçük bir çocuğu ağırlayabilir. Ana binada yer alan dairelerin üst katında bir çift kişilik yataklı, akıllı LCD TV'li, küvetli ve duşlu banyolu yatak odası bulunur.

EN DÜŞÜK Gecelik

LAKE HOUSE

Otelin ana binası ile ışıl ışıl deniz arasındaki bahçede gizli Lake House, Antalya'daki aile tatiliniz için lüks bir seçenek. 170 metrekare büyüklüğünde olan ve havuza açılan süitte, iki yatak odası ve iki banyo bulunur ve beş yetişkin ile 11 yaş altı bir çocuğa kadar konaklanabilir.

EN DÜŞÜK Gecelik

Keşfet
TITANIC MARDAN PALACE

Titanic Mardan Palace'ın İstanbul'un ikonlaşmış simgelerine atıfta bulunan mimari tasarımında en öne çıkan bölüm, 5 kat yüksekliğindeki cam tavanı ve anıtsal merdiveniyle şatafatlı bir saray hissi uyandıran 2.800 metrekarelik Dolmabahçe Lobisi.

Hikayenizi Paylaşın

TITANIC MARDAN PALACE

Misafirlerimizin en güzel #TitanicMardanPalace anlarını keşfedin ve siz de hikayenizi #ThisisMyPalace etiketiyle paylaşın!

Bizi takip edin