Tini Kids Club | Çocuk Dostu Otel | Titanic Mardan Palace
ODA 1 Oda ODA
Yetişkin 2 Yetişkin
Çocuk 0 Çocuk
REZERVASYON YAP

TINI KIDS CLUB


Tini Kids Club, küçük misafirlerimizin konaklamaları süresince hem eğlenceli vakit geçirmeleri hem de yeni şeyler öğrenmeleri için ideal bir ortam sunuyor. Çocuklarınız, güvenilir ve eğlenceli ekibimizin gözetimi altında yeni arkadaşlar edinebilir, heyecan verici oyunlar oynayabilir ve yeni şeyler keşfedebilir. Tini Kids Club'ımızın fotoğraflarını galerimizde keşfedin!

Her Yaşa Göre Eğlence: Farklı yaş grupları için farklı alanlarımız bulunuyor. İster minik (4-6 yaş), ister çocuk (7-10 yaş) veya genç (11+) olsun, her yaşa uygun harika aktivitelerimiz var!

Gün Boyu Aktiviteler: Oyun alanları, hobi odası, turnuvalar, el sanatları, yemek pişirme kursları, mini disko ve hatta PlayStation & Xbox oyunları gibi birçok özel aktivite genç misafirlerimizi bekliyor! (0-3 yaş arası çocuklar da eğlenceye her zaman aileleriyle birlikte katılabiliyor.)

Enerji Depolayın: Çocuklara özel restoranımız, miniklerinizi gün boyu enerjik tutmak için lezzetli ve sağlıklı yemekler sunuyor.

Her Sezon Açığız!

Çocuk Dostu Olanaklar: 12 yaşına kadar çocuklar için bornoz, küvet, tabure, lazımlık ve hatta minibarlarda süt sağlıyoruz.
Çocuk Bakıcısı: Kendinize biraz zaman ayırmaya mı ihtiyacınız var? 36 aylık ve üzeri çocuklar için ücretli çocuk bakımı hizmeti sunuyoruz.
Eğlenceye Devam: Odanızda çizgi film kanalları ve à la carte restoranlarımızda özel çocuk menüsü, miniklerinizi eğlendirmeye devam edecek.
Rahatınız İçin: Bebek arabaları ve bebek telsizi (depozitolu) size kolaylık sağlamak için mevcuttur. Ayrıca içinizin rahat etmesi için çocuğunuzun bilgileri yazılı özel isimlikler de veriyoruz.

* Tini Kids Club kış sezonunda ana bina içinde sınırlı aktivitelerle hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri

Yaz sezonu: 10:00 - 00:00
Kış sezonu: 10:00 - 00:00

İletişim

Telefon: +90 242 310 41 00
E-mail: mardan.palace@titanic.com.tr