Otel Seçin
 • Antalya

 • İstanbul

 • Bodrum

 • BERLİN

 • Seçimi sil
  0
  Otel Seçin
  • Antalya

  • İstanbul

  • Bodrum

  • BERLİN

 • Seçimi sil

  Bülten

  ARAMA SONUÇLARINIZ Hotel OTEL :

  Sürdürülebilir Turizm İçin Yeşillenen Oteller

  Misafirlerinin konforu ve mutluluğu ile birlikte turizm sektörünün yükselmesi için sürekli olarak kendini geliştiren, çıtasını daima yükselten Titanic Hotels’in resort otelleri arasında yer alan Titanic Deluxe Belek Türkiye’nin ilk yeşil otel sertifikası olan Greening Hotels sertifikasını aldı.

  Sürdürülebilir turizm için TUROB tarafından 2009 yılında Bureau Veritas iş birliğiyle hayata geçirilen ve Çevreye Duyarlı Konaklama Tesisleri’nin sayısını artırmayı hedefleyen Türkiye’nin ilk yeşil otel sertifikası olan “Greening Hotels Sertifikası” turizm sektörü için büyük önem taşıyor.

  Turizmin sürdürülebilir geleceği için çevreye duyarlı tesis sayısını artırmak amacıyla geliştirilen Greening Hotels Sertifikası, sektör firmalarına rekabet avantajı, sektörde lider olma, sürdürülebilir iş modellerini uygulama, müşteri memnuniyeti, işletme maliyetlerinin azalması ve sürdürülebilir gelecek için değişimi yönetmede başarılı olma gibi avantajlar sağlıyor.

  Akdeniz'in kalbi Belek’te çam ormanlarının arasına gizlenmiş, doğanın tüm renkleri ve olanaklarıyla iç içe olan, doğa ile uyumlu mimarisi ile dikkat çeken Titanic Deluxe Belek, Greening Hotels Sertifikasını almanın haklı gururunu yaşıyor.

  Türkiye’nin en seçkin otel zincirlerinden olan, misafirlerine verdiği değer ve çevreye duyarlılığı ile her zaman öne çıkan Titanic Hotels, sektörün gelişimine büyük katkı sağlayacak olan, özel bir amaca hizmet eden Greening Hotels’i desteklemeye devam edecek.

  TItanIc Deluxe Bodrum sezona hazırlanıyor

  2016 yılında hizmete giren ve ilk sezonunda misafirlerin büyük beğenisini kazanmayı başaran Titanic Deluxe Bodrum, 2. Sezonuna 17 Nisan’da “Merhaba” diyecek. Hazırlıkların tüm hızıyla sürdüğü tesiste misafirleri yenilikler de bekliyor.

  1970'lerde Berlin'de açılan ve başta döner olmak üzere geleneksel Türk lezzetlerini Almanya’ya tanıtan restoran olarak ün yapan Hasır Restoran, Titanic Deluxe Bodrum’da da hizmet vermeye başlayacak. Geleneksel Türk mutfağının en güzel lezzetlerini sunan kalitesi tescilli Hasır Restoran, özel ortamı ve büyüleyici Ege manzarası ile ayrıcalıklı bir akşam yemeği için misafirlerini bekliyor.

  Titanic Deluxe Bodrum’da eğlence bu sezon da tüm hızıyla devam edecek. Geçen yaza damga vuran İskender Paydaş ve Ege gibi usta sanatçıların yanı sıra Melis Dağ, Sibel Mirkelam & Kaan Öztürk gibi genç yıldızlar ile Kübalı müzik grupları ve renkli partiler ile müzik ve eğlence zirve yapacak.

  TItanIc Hotels 2. kez TAWGC ana sponsoru

  Titanic Hotels dünyanın en geniş kapsamlı kurumsal golf turnuvası Turkish Airlines World Golf Cup’ın üst üste 2. kez ana sponsoru oldu.

  2016’da Titanic Hotels ana sponsorluğunda 60 ülkede 100 etkinlik ve 8.000’e yakın golfçünün katılımıyla dünyanın en geniş kapsamlı kurumsal golf turnuvası haline gelen ve 2017’de daha yoğun ilgiyle karşılanan Turkish Airlines World Golf Cup kapsamında, dünyanın en seçkin golf sahalarında düzenlenecek elemelerin ardından hak kazananlar Titanic Golf Club’taki büyük finalde yarışacak.

  Yeni ödüller misafirlerden…

  Titanic Hotels misafirleri tarafından yeni ödüllere layık görüldü. Titanic Deluxe Belek ve Titanic Beach Lara, Coral Travel misafirlerince belirlenen En İyi 100 Otel listesinde yer alarak 2016 Starway Ödülü’nün sahibi olurken,  Türkiye’nin en büyük acentelerinden ETS misafirleri Titanic Beach Lara’yı OtelPuan ödülüyle taçlandırdı.

  TItanIc Hotels’te hem düğün hem balayı

  Titanic Hotels en özel gününü unutulmaz bir hikayeye dönüştürmek isteyen çiftler için çok özel bir kampanya hazırladı.

  Titanic Hotels, düğününü Titanic Business Bayrampaşa, Titanic Port Bakırköy ya da Titanic Business Kartal’da gerçekleştiren çiftlere Antalya, Bodrum veya Berlin’de 2 gecelik unutulmaz bir balayı* hediye ediyor. Çiftler Berlin’in tarihi sokaklarında ya da güneyin sonsuz maviliklerinde, kesintisiz deniz manzarasıyla balayının tadını çok özel fırsatlarla çıkarabiliyor.

  * Minimum 300 kişi ve üzeri düğünlerde geçerlidir.

  ** Seçilecek düğün paketi ve fiyatı satış ekipleriyle yapılacak görüşmelerde belirlenecektir.

  *** Balayı konaklamasında otellerden müsaitlik alınabilmesi için düğün organizasyonunun en geç düğüne 1 ay kala kesinleştirilmesi gerekmektedir.

  **** Titanic Deluxe Bodrum Mayıs-Ekim ayları arasında hizmet vermektedir. Bu aylar dışındaki talepler Titanic Beach Lara veya Titanic Deluxe Belek otellerine yönlendirilecektir.

  ***** Kampanya 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir.

  Detaylı bilgi için:

  Titanic Business Bayrampaşa: 0212 467 81 00

  Titanic Business Kartal: 0216 453 50 50

  Titanic Port Bakırköy: 0212 413 70 00

  BerlIn’de Türk kahvaltısı

  Türk misafirperverliğini Almanya’daki otellerinde de başarıyla yansıtan Titanic Hotels, öncüsü olduğu Türk lezzetlerini de en seçkin ve lezzetli örnekleriyle misafirlerine sunuyor ve mutfak kültürümüzün en önemli yanlarından biri olan kahvaltı konusunda çay, simit, sucuklu yumurta gibi özel lezzetlerle fark yaratıyor.

  TItanIc Hotels’te 2 Kat Mil Fırsatı!

  Titanic Hotels’te 1 Mayıs - 31 Temmuz 2017 tarihleri arasındaki konaklamalarınızda 2 kat mil kazanın ve konaklamanız süresince BeFine SPA’dan %25 indirimli faydalanın.

  * Kampanya Titanic Hotels’in Türkiye’de bulunan otellerinde geçerlidir, Titanic Anadolu Gebze kampanya kapsamı dışındadır.
  * Kampanya en az 3 gece konaklamalar için geçerlidir.
  * Kampanyadan faydalanabilmek için rezervasyonun otelin rezervasyon departmanı üzerinden münferit olarak yapılması ve check-in sırasında Miles&Smiles kartının resepsiyona ibraz edilmesi gerekmektedir.
  * Kampanya acente ve grup konaklamalarında geçerli değildir.
  * Birden fazla üyenin aynı odayı kullanmaları halinde sadece bir üye konaklama için Mil kazanır.

  * Başka bir promosyon ve indirimle birleştirilemez ve başkasına devredilemez.

  TItanIc Beach Lara’da Sınırsız Golf Keyfi!

  Akdeniz sahillerinin incisi Lara'da bulunan Titanic Beach Lara, özel golf paketleri ile kapılarını golf severler için açıyor.

  Gemi konseptiyle dikkat çeken Titanic Beach Lara’da misafirler dünyaca ünlü Lara kumsalının ve sınırsız golfün keyfini çıkarabilir.

  Antalya şehir merkezine ve havalimanına da yakın konumda bulunan otelden 27 delikli Titanic Golf Club’a ücretsiz servis ile 15 dakikada ulaşmak mümkün.

  Titanic Beach Lara, konforlu konaklama alternatiflerinin yanı sıra lezzet konusunda tescillenen restoranları, tüm detayların özenle tasarlandığı spa merkezi ve kapalı havuzu ile kusursuz bir golf tatili sunuyor.

  MEZUNİYET COŞKUSUNU TITANIC HOTELS ISTANBUL’DA YAŞAYIN

  İstanbul’un merkezi lokasyonlarında konumlanan ve eksiksiz hizmetiyle fark yaratan Titanic Hotels’de mezuniyetin tadını çıkarın.

  Dilerseniz balo salonlarında eğlenceli partilerle mezuniyet coşkusunu yaşayabilir dilerseniz daha küçük gruplarla mezuniyet yemeklerinizi enfes İstanbul manzarası eşliğinde gerçekleştirebilirsiniz.

  Farklı menü ve özel süsleme seçenekleriyle zenginleştirilen mezuniyet paketleri hakkında bilgi almak için:

  Titanic Business Bayrampaşa: 0212 467 81 00

  Titanic Business Kartal: 0216 453 50 50

  Titanic Port Bakırköy: 0212 413 70 00

  Titanic City Taksim: 0212 238 90 90

  TITANIC HOTELS İSTANBUL 14.01.2017– 07.02.2017 TARİHLİ SEVGİLİLER GÜNÜ DUVAR YARIŞMASI KOŞULLARI

  - Yarışma, Titanic Hotels İstanbul resmi Facebook ve Instagram hesabı üzerinden 14.01.2017 – 07.02.2017 tarihleri arasında düzenlenecektir.
  - Titanic Hotels İstanbul sosyal medya hesaplarında 14.01.2017 tarihinde saat 17.00 itibariyle  başlayıp 07.02.2017 tarihinde saat 17.00’ye kadar sürecek yarışmada, Titanic Hotels İstanbul ile hikayesini #BenimHikayemAşk hashtag’i ile Facebook veya Instagram üzerinden paylaşan @titanichotels_istanbul hesabını takip edip, etiketleyen ve marka yetkilileri tarafından beğenilen ilk 3 paylaşımın sahibi aşağıdaki ödüllerin sahibi olacak:

  • 1. Olan paylaşım sahibine çift kişilik konaklama + odaya şarap & peynir tabağı ikramı (konaklama yapılmak istenen otelin müsaitliğine göre 1 double standart odayı kapsamaktadır)
  • 2. Olan paylaşım sahibine BeFine Sports & Spa’da çift masajı (Titanic Business Bayrampaşa veya Titanic Port Bakırköy’de)
  • 3. Olan paylaşım sahibine 2 kişilik yemek ve 1 şişe şarap ikramı (Titanic Business Bayrampaşa, Titanic Business Kartal, Titanic Port Bakırköy veya Titanic City Taksim’de)

  - Titanic Hotels marka yetkilileri tarafından belirlenecek kazananlar 8 Şubat Çarşamba günü saat 17.00’de Titanic Hotels İstanbul resmi sosyal medya hesaplarından duyurulacaktır.
  - Yarışmaya katılımın geçerli olabilmesi için Titanic Hotels İstanbul’un resmi Facebook ve Instagram hesabının beğenilmesi gerekmektedir.
  - Instagram hesaplarının gizli olmaması gerekmektedir.
  - Ödülün kazanılabilmesi için; kullanıcının daha önce Titanic Hotels tarafından düzenlenen bir yarışmadan ödül kazanmamış olması gerekmektedir.
  - Yarışmaya Titanic Hotels personeli ve 1. derece yakınları katılamaz, katılsa da ödül kazanamaz.
  - Titanic Hotels yarışma boyunca, yarışma gidişatını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da haksız yollardan ödül kazanıldığını tespit etmesi durumunda ilgili kullanıcının kazandığı ödülü hiçbir uyarı yapmaksızın iptal etme hakkını saklı tutar.
  - Belirtilen kurallar çerçevesinde mesajlarını yazarak yarışmaya katılan her katılımcı, "Yarışma Kurallarını" kabul etmiş sayılır.
  - Titanic Hotels, yarışma katılımcıları içinden uygunsuz ya da şüphe uyandıran profilleri eleme ve dilediğini seçme hakkına sahiptir.
  - Titanic Hotels, yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden, söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek ve ayrıca Facebook ve Instagram platformlarında oluşabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmemektedir.
  - Yarışma sonucunda asil olarak ilan edilen kazanan takipçilerin hakkını yazılı olarak fesh etmesi durumunda yedek olarak ilan edilen takipçiler ile iletişime geçilecektir.
  - Yarışmanın tüm hakları Titanic Hotels tarafından saklı tutulur.

  Ödüller ve Konaklama:

  - Yarışma birincisi müsaitliğe göre Titanic Business Bayrampaşa, Titanic Business Kartal, Titanic City Taksim ya da Titanic Port Bakırköy’de standart çift kişilik odada 1 gece konaklama hakkını kendisine iletilen voucher’ı ibraz ederek kullanabilir.
  - Yarışma ikincisi 50 dakikalık klasik çift  masajını müsaitliğe göre Titanic Business Bayrampaşa veya Titanic Port Bakırköy BeFine Sports & Spa’da kendisine iletilen voucher’ı ibraz ederek kullanabilir.
  - Yarışma üçüncüsü 2 kişilik yemek ve 1 şişe şarap ikramını müsaitliğe göre Titanic Business Bayrampaşa, Titanic Business Kartal, Titanic Port Bakırköy veya Titanic City Taksim’de kendisine iletilen voucher’ı ibraz ederek kullanabilir.
  - Kazanılan konaklama ve masaj özel gün, bayram ve resmi tatiller haricinde 14.02.2017 - 30.12.2017 tarihleri arasında geçerlidir.
  - Kazanılan akşam yemeği 14.02.2017 tarihinde geçerlidir.
  - Konaklanacak otel için rezervasyonunun en az 10 gün önceden yapılması gerekmektedir.
  - Kazanılan ödül, başkasına devredilemez veya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

  Deniz, nehir ve yeşille sarmalanmış bir TItanIc Hikayesi!

  Akdeniz'in kalbi Belek’te yeşilin her tonunu barındıran çam ormanlarının arasına gizlenmiş Titanic Deluxe Belek, doğanın tüm güzelliklerini yaşama imkanı sunuyor.

  Yemyeşil bir doğa, turkuaz mavisi bir deniz ve tesisi kucaklayan Beşgöz Nehri’nin ev sahipliğinde canlanan zengin doğal yaşam alanı, Titanic hikayenizi farklı bir boyuta taşıyacak.

  Titanic Deluxe Belek 12 ay boyunca izlenebilen ve bölgenin sembolü olan peçeli baykuş Tyto Alba ve Tini Kids Club maskotuna da esin kaynağı olan Küçük Batağan kuşu dahil olmak üzere 109 farklı kuş çeşidine ev sahipliği yapan bir kuş cennetidir. Beşgöz Nehri ayrıca mavi yengeçleri ile ünlüdür.

  Bölge, 26 tür ve 2000 adet yapraklı ve çeşitli meyve ağacı, 9 türde toplam 5500 adet endemik bitki türü ile Akdeniz bitki örtüsünün bütün güzelliklerini barındırır.

  Titanic Deluxe Belek’te denize ulaşmak da doğayla bütünleştirici benzersiz bir deneyim. Sadece tesis içerisinden ulaşılabilen ve Titanic misafirlerinin kullanımına açık özel bir alanda konumlanan sahile bir yanınızda göz alabildiğine yeşil manzarasıyla Titanic Golf Club’ın, diğer yanınızda nehrin eşlik ettiği büyüleyici bir yolculukla ulaşabilirsiniz.

  TItanIc Deluxe Belek’te Yeni Yılı İskender Paydaş ile Karşılayın!

  Akdeniz'in kalbi Belek’te çam ormanlarının arasına gizlenmiş, yemyeşil bir doğa, turkuaz mavisi bir deniz ve nehrin kesiştiği çok özel bir noktada bulunan Titanic Deluxe Belek’te İskender Paydaş ve orkestrası yılbaşında misafirlere muhteşem bir müzik ziyafeti yaşatacak. Akdeniz’in masmavi sularıyla birleşen dünyaca ünlü Lara kumsalının gemi temalı mimarisiyle en etkileyici tesislerinden Titanic Beach Lara’da The MOB sahne alacak.

  TAWGC büyük finali TItanIc Golf Club’ta yapıldı

  Titanic Hotels’in ana sponsorluğunu yaptığı Turkish Airlines World Golf Cup 31 Ekim – 1 Kasım tarihleri arasında Titanic Deluxe Belek ev sahipliğinde Titanic Golf Club’ta gerçekleşti. Oldukça çekişmeli geçen turnuvayı Amerikalı Thomas Buckley kazandı. Muhteşem bir gala gecesi ile sona eren turnuvanın ödül töreninde Titanic Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aygün de ödül verdi.

  BeFIne Sports & SPA’da JumpIng FItness Fırtınası

  Sporu eğlenceyle birleştiren son günlerin gözde egzersiz metotlarından Jumping Fitness, Türkiye’de lisanslı antrenörler tarafından sadece BeFine Sports & SPA bünyesinde veriliyor. 400’den fazla kası aynı anda çalıştıran ve bu sayede çok etkili bir kondisyon antrenmanı olarak görülen Jumping Fitness heyecanı yaşamak için BeFine Sports & SPA’NIN Titanic Business Bayrampaşa veya Titanic Port Bakırköy şubelerine uğrayın.

  TItanIc Deluxe Bodrum 2017’yi bekliyor

  2016 Nisan ayında hizmete giren Titanic Deluxe Bodrum ilk sezonu başarılı bir şekilde geride bırakmanın haklı gururunu yaşıyor. Açıldığı ilk yılında büyük talep gören ve %95 lik ortalama doluluk oranı yakalayan Titanic Deluxe Bodrum, keyifli geçen sezonun ardından 2017 için şimdiden geri sayıma başladı.

  Ödüllere Devam

  Titanic Beach Lara ve Titanic Deluxe Belek  turizm sektörünün dünyadaki en prestijli ödüllerinden Zoover Awards 2016’da Zoover Award Orange 2016’nın sahibi oldu. Titanic Deluxe Belek ayrıca World Luxury Hotel Awards 2016'da "Luxury Family All-Inclusive Hotel" kategorisinde ödül almaya hak kazandı.

  Önemli kongrelerin ev sahibi

  En büyüğü 2.000 metrekare olmak üzere toplam 16 salona sahip Titanic Deluxe Belek ile en büyüğü 1990 metrekare olan farklı ebatlarda 10 salona sahip Titanic Beach Lara her sene olduğu gibi bu dönemde önemli toplantı, seminer ve etkinliklere ev sahipliği yapıyor.

  Dünyaca ünlü ilaç devi Pfizer’ın yıllık değerlendirme semineri Titanic Deluxe Belek’te düzenlenecek. Anadolu Efes’in geleneksel motivasyon etkinlikleri de geçtiğimiz senelerde olduğu gibi bu sene de Titanic Beach Lara’da gerçekleştirildi. Titanic Kongre Merkezi bu dönemde ulusal ve uluslar arası birçok tıp ve teknoloji kongresine de ev sahipliği yapacak.

  Titanic Deluxe Bodrum da ilk sezonunda ilgi çekici etkinliklere ev sahipliği yaptı. Dünyanın en prestijli otomobil markalarından Audi 2017 modellerini Titanic Deluxe Bodrum’da tanıttı. Yves Roche Türkiye ekibi için Titanic Deluxe Bodrum’da bir balo düzenledi.

  Bir Lezzet Hikayesi…

  Berlin’de bir restoranla başlayan Titanic Hotels’in lezzet hikayesi, 4 farklı destinasyona yayılan bir serüvenin ardından bugün markanın tescilli ve klasik değerlerinden biri. “Lezzet”i hizmet anlayışının en önemli unsurlardan biri olarak konumlandıran Titanic Hotels, tüm otellerinde farklı dünya mutfaklarının uyarlandığı birbirinden lezzetli menüler sunan, muhteşem manzaraların eşlik ettiği şık dekorasyonları ile yemek yemeyi keyfe dönüştüren restoranlara sahip…

  Beef GrIll Club – TItanIc Deluxe Belek

  Beef Grill Club, Acısu Nehri kıyısına konumlanmış, otantik dekorasyonu ve muhteşem manzarasıyla tatilde şık bir akşam yemeği için ilk tercihiniz olacak. Titanic Hotels’in Avrupa’ya yayılmış restoran markası Beef Grill Club’da özenle hazırlanmış ve özel koşullarda muhafaza edilen etler, hünerli şefler tarafından damak tadınıza uygun usullerde pişirilip etkileyici sunumlarla servis ediliyor.

  "Etin en leziz yeri kemiğe yakin yeridir" söyleminin en güzel kanıtı T-Bone Steak ya da Fransız mutfağının yüz akı, sunumu bile büyük keyif veren Şatobiryan ve Titanic Deluxe Belek şarap uzmanlarının tavsiyesiyle yemeğinizle eşleştireceğiniz keskin aromalı bir kırmızı şarap harika bir günün şanına yakışır bir final olacak.

  BegonvIl Restoran – TItanIc Deluxe Bodrum

  Bu yaza damga vuran Titanic Deluxe Bodrum’un büyüleyici manzarasıyla dikkat çeken mekanı Begonvil A la Carte Restoran, sizi masmavi denize karşı Ege’nin meşhur lezzetlerini tatmaya bekliyor.

  Batan güneşi uğurlarken ahtapot marine, Lobiye pilaki ve Ege’nin meşhur zeytinyağlılarıyla akşama başlayıp, kalamar ve karidesle lezzet festivaline devam edebilir, Ege mutfağı yolcuğunuzu taptaze balık seçimiyle sonlandırabilirsiniz.

  Pascarella Restoran – TItanIc Beach Lara

  Gemi şeklinde tasarlanmış Titanic Beach Lara’nın güvertesinde konumlanan Pascarella A la Carte Restoran’da, muhteşem bir deniz manzarasına karşı klasik İtalyan lezzetlerinin tadını çıkarabilirsiniz.

  İtalyan mutfağı tutkunlarının vazgeçilmezi olan Pascarella menüsündeki taze makarnalar ve klasik İtalyan lezzetlerine eşlik eden zengin şarap seçenekleri yemek saatlerinize keyif katacak.

  Hem yaratıcı hem de geleneksel yaklaşımla antipastiden ana yemeğe kadar şık seçkilerin sunulduğu restoranın öne çıkan lezzetleri arasında Duka, Pollo Gorgonzola, Ardıçlı Bonfile ve Hindistan Cevizli levrek fileto yer alıyor.

  TItanIc Hotels tescilli lezzetleri Pide ve Döner

  Titanic Hotels’in tescilli lezzetleri döner ve pide öğle yemeğini şölene dönüştürüyor. Damaklarda yer eden Türk mutfağının vazgeçilmezi döner ve pide unutulmaz bir lezzet efsanesi olarak Titanic Hotels müdavimlerinin ilk aklına gelen lezzet…

  Lezzetini odun ateşinden alan sımsıcak, gevrek ve ağızda dağılan doyumsuz pideler aklınızı başınızdan alacak. Almanları döner ile tanıştıran hikaye Titanic Hotels‘te devam ediyor. Tadılması gereken bir lezzet olarak ün yapan döner Titanic Hotels misafirleri için değişmeyen bir tercih.

  TurkIsh AIrlInes World Golf Cup Ana Sponsoru TItanIc Hotels

  Titanic Hotels ana sponsorluğunda düzenlenen Turkish Airlines World Golf Cup, 61 ülkede yaklaşık 7.500 golfçünün katılacağı 100 eleme turnuvasının ardından Titanic Deluxe Belek ev sahipliğinde Titanic Golf Club’ta yapılacak büyük final ile sona erecek.

  TItanIc Deluxe Bodrum’da 3 ayda Zirvede

  Bodrum’un en güzel koylarından Güvercinlik’te Mayıs 2016 itibariyle misafirlerini ağırlamaya başlayan Titanic Deluxe Bodrum online yorum sitelerinde zirvede yer almanın haklı gururunu yaşıyor. 3. Ayını dolduran Titanic Deluxe Bodrum, şimdiden kendi hayran kitlesini oluşturmuş durumda.

  Lezzet konusunda tescilli restoranları bulunan Titanic Hotels grubu, Titanic Deluxe Bodrum’un büyüleyici Ege manzarasına sahip açık büfe ve a la carte restoranlarıyla damağa olduğu kadar göze de hitap ediyor. Sauna, masaj odaları, dinlenme alanları gibi neredeyse tüm alanlarının deniz manzarasına sahip olduğu BeFine SPA, hem bedensel hem ruhsal yenilenme imkanı veriyor. Ege, İskender Paydaş, Yol Project gibi ünlü sanatçı ve grupların yanı sıra muhteşem showlara da ev sahipliği yapan Titanic Deluxe Bodrum, tatilde eğlence arayanların da gözdesi...

  NorI’de Uzak Doğu Tatları

  Titanic Deluxe Bodrum’un uzak doğu restoranı Nori A la Carte Restoran’da, Edemame, Shrimp Dynamite, taptaze Sushi ve Nigiri seçenekleri, Tatlı Ekşi Soslu Tavuk gibi mutfağın en seçkin lezzetleri ünlü şef Ahmet Dımbır yorumuyla sizi bekliyor.

  Muhteşem manzarasıyla da dikkat çeken Nori, Bodrum’un en favori restoranlarından biri olmaya aday.

  Bulutların Üzerinde

  Titanic Deluxe Belek’te deniz keyfi bambaşka bir boyutta. Nehirle ulaşılan saklı plajda yer alan özel güneşlenme alanı “Gazebo”larda sadece sizin kullanımınıza sunulmuş konforlu bir ortamda gün boyu ikramların tadını çıkarabilir, bulutların üzerindeymişçesine zaman geçirebilirsiniz.

  Çocuklar TInI KIds Club’da Mutlu

  Minik misafirlerin konforu ve eğlencesi için tüm detaylar düşünülerek özel olarak tasarlanan Tini Kids Club ile çocuklar tatilde zamanın nasıl geçtiğini anlamıyor. Farklı yaş gruplarına yönelik kapalı alan ve açık hava oyun alanları sayesinde çocuklar mutlu, aileler huzurlu…

  BerlIn’de Sezen Aksu SuIte

  Türk Pop müziğinin kraliçesi Sezen Aksu’nun Berlin ziyareti sırasında konakladığı Titanic Gendarmenmarkt Berlin Kral Dairesine, ünlü sanatçının şerefine Sezen Aksu Suite ismi verildi. Sanatçının konserlerinde giymiş olduğu kıyafetleri, albümleri ve hatıra eşyalarıyla dekore edilen suite dünyaca ünlü isimler tarafından tercih ediliyor.

  TItanIc Hotels 09.06.2016 – 31.10.2016 Tarihli Duvar Yarışması Koşulları

  • Yarışma, Titanic Hotels resmi Facebook hesabı, resmi Twitter hesabı ve Instagram hesabı üzerinden 09.06.2016 – 31.10.2016 tarihleri arasında düzenlenecektir.
  • Titanic Hotels sosyal medya hesaplarında 09.06.2016 tarihinde başlayıp 31.10.2016 saat 23.00’e kadar sürecek yarışmada, Titanic Hotels ile hikayesini #MyTitanicStory hashtag’i ile Facebook, Twitter veya Instagram üzerinden paylaşan ve ayın en beğenilen hikayesi seçilen paylaşımın sahibi mükemmel bir hafta sonu tatili kazanacak. Titanic Hotels marka yetkilileri tarafından belirlenecek, her ayın kazananı takip eden ayın 2. Haftası içerisinde Titanic Hotels resmi sosyal medya hesaplarından duyurulacaktır.
  • Yarışmaya katılımın geçerli olabilmesi için Titanic Hotels’in resmi Facebook hesabı, resmi Twitter hesabı ve Instagram hesabı hesabının beğenilmesi gerekmektedir.
  • Ödülün kazanılabilmesi için; kullanıcının daha önce Titanic Hotels tarafından düzenlenen bir yarışmadan ödül kazanmamış olması gerekmektedir.
  • Yarışmaya Titanic Hotels personeli ve 1. Derece yakınları katılamaz, katılsa da ödül kazanamaz.
  • Titanic Hotels yarışma boyunca, yarışma gidişatını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da haksız yollardan ödül kazanıldığını tespit etmesi durumunda ilgili kullanıcının kazandığı ödülü hiçbir uyarı yapmaksızın iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Belirtilen kurallar çerçevesinde mesajlarını yazarak yarışmaya katılan her katılımcı, "Yarışma Kurallarını" kabul etmiş sayılır.
  • Titanic Hotels, yarışma katılımcıları içinden uygunsuz ya da şüphe uyandıran profilleri eleme ve dilediğini seçme hakkına sahiptir.
  • Titanic Hotels, yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden, söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek ve ayrıca Facebook, Twitter ve Instagram platformlarında oluşabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmemektedir.
  • Yarışma sonucunda asil olarak ilan edilen kazanan takipçilerin hakkını yazılı olarak fesh etmesi durumunda yedek olarak ilan edilen takipçiler ile iletişime geçilecektir.
  • Yarışmanın tüm hakları Titanic Hotels tarafından saklı tutulur.

  Ödül ve Konaklama:

  • Her ayın en beğenilen paylaşımının sahibi, konaklama yapmak istediği tarihteki otellerin müsaitlik durumuna göre Titanic Beach Lara, Titanic Deluxe Belek veya Titanic Deluxe Bodrum’da 1 standart odada 2 kişi 2 gece konaklama kazanır.
  • Kazanılan tatil; özel gün, bayram ve resmi tatiller haricinde 01.11.2016 - 31.03.2017 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Otel rezervasyonunun en az 15 gün önceden yapılması gerekmektedir.

  Kazanılan tatil, başkasına devredilemez veya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

  TItanIc Deluxe Bodrum’da muhteşem bir tatil yapın, 2 kat mil kazanın

  Muhteşem bir tatil için bu yaz Titanic Deluxe Bodrum’u tercih edin, 2 kat mil kazanın; konaklamanız sırasında BeFine SPA’dan %25 indirimli faydalanın, Beef Grill Club’da enfes bir akşam yemeğinin tadını çıkarın.

   

  Kampanya Şartları

  Kampanya 01.05.2016 ve 31.07.2016 tarihleri arasında yapılacak en az 3 gecelik konaklamalarda geçerlidir.
  Beef Grill Club 2 kişi için 1 defaya mahsus ücretsizdir.
  Kampanyadan faydalanmak için Miles&Smiles kartınızı check-in sırasında resepsiyona ibraz etmeniz gerekmektedir. Kampanya sadece münferit rezervasyonlarda geçerlidir, toplantı grupları ve acente üzerinden yapılan rezervasyonlarda geçerli değildir.
  Başka bir promosyon ve indirimle birleştirilemez ve başkasına devredilemez.

  Yazı İstanbul’da Geçirenler İçin Titanic Hotels İstanbul’un Serinletici Bir Teklifi Var

  Yaz dönemini İstanbul’da geçirenler için Titanic Hotels İstanbul keyifli bir mola alternatifi hazırladı. Titanic Business Bayrampaşa ve Titanic Business Kartal’ın yarı olimpik havuzlarıyla siz de yazın tadını şehirde doyasıya çıkarabilirsiniz.

  İstanbul’un merkezi lokasyonlarında, evinizdeki konforu size yaşatan Titanic Hotels İstanbul yaz mevsimini şehirde geçirenler için serinletici bir alternatif hazırladı.  Bu yaz, şehrin sıcağında Titanic Business Bayrampaşa ve Titanic Business Kartal’ın havuzlarında keyifli saatler geçirebilirsiniz.

  İş temposundan ve sıcak havadan kaçmak için ulaşımı son derece kolay olan Titanic Business Bayrampaşa’nın yarı olimpik havuzunu Ramazan ayı boyunca hafta içi 07:00 -19:00,  hafta sonu 08:00 - 19:00 saatleri arasında, Ramazan ayı sonrasında ise, hafta içi 07:00 - 20:00, hafta sonu 08:00-20:00 saatlerinde tercih edebilirsiniz. Hafta içi, bir içeceğin dahil olduğu birbirinden lezzetli 4 farklı menü seçeneği ile birlikte havuz keyfini 80 TL’ye çıkarabilirsiniz. Hafta sonu ise günlük giriş fiyatları 100 TL olan havuzdan 0-7 yaş arası çocuklar ücretsiz,  8-13 yaş arası çocuklar %50 indirimle faydalanabiliyor. Siz havuz başında kokteylinizi yudumlarken çocuğunuz da cankurtaran gözetiminde,  güven içinde, çocuk havuzunun tadını çıkarabilir.

  Titanic Business Kartal ise Anadolu yakasındaki misafirlerini 09:00 ile 21:00 saatleri arasında açık olan havuzunda ağırlıyor.  Hafta içi 80 TL, hafta sonu 100 TL ödeyerek girebileceğiniz havuzda, unutulmaz bir gün yaşayabilirsiniz. 0-7 yaş arası çocukların ücretsiz,  8-13 yaş arası çocukların ise %50 indirimle faydaladığı 23 metrelik havuzun tadını çıkardıktan sonra havuz başında Titanic Burger’ın eşsiz lezzetini deneyimleyebilir, şehirde olduğunuzu unutabilirsiniz.

  RAMAZAN’IN KEYFİNİ TITANIC HOTELS İSTANBUL’DA ÇIKARIN

  Titanic Hotels İstanbul bu yıl Ramazan ayı için misafirlerine keyifli alternatifler sunuyor. İstanbul’un merkezi lokasyonlarında yer alan otellerde dilerseniz keyifli bir iftar yapabilir dilerseniz de şehrin kalbinde eşsiz bir konaklama deneyimi yaşayabilirsiniz.

  Titanic Business Bayrampaşa’nın Türk ve dünya mutfağından lezzetler sunan restoranlarında farklı iftar menülerinin tadını çıkarmak mümkün. Dilerseniz Hasır Turkish Cuisine’de set menü iftar yemeğini 85 TL’ye, dilerseniz Alesta Restaurant’ta açık büfe iftar menüsünü 65 TL’ye deneyebilirsiz. Ayrıca otelin açık ve kapalı mekanlarında grup misafirler için farklı menü ve fiyat alternatifleri de bulunuyor.

  Titanic Business Kartal’da münferit ve grup misafirler için farklı alternatifler bulunuyor. Alesta Restaurant’ta açık büfe iftar menüsü 65 TL’ye sunulurken 50 kişi ve üzeri grup misafirler için ise farklı menü ve fiyat seçenekleriyle hizmet veriliyor.

  Titanic Port Bakırköy’ün en üst katında konumlanan, eşsiz deniz manzarasına sahip ve dünya mutfağından lezzetler sunan Compass Restaurant’ta açık büfe iftar menüsünün tadını 79 TL’ye çıkarmak mümkün.

  Titanic City Taksim misafirlerine Ramazan döneminde hem lezzetli bir iftar yemeği hem de şehrin kalbinde keyifli bir konaklama deneyimi sunuyor. Haziran ayı boyunca otelde single odada 60 Euro’dan, double odada 70 Euro’dan konaklamak mümkün. Compass Restaurant ya da Alesta Restaurant’ta ise set menü iftar yemeği 65 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor. 20 kişi ve üzeri gruplar için de farklı menü ve fiyat seçenekleri mevcut.

  TITANIC’e bahar geldi…

  İlk baharın gelmesiyle birlikte Titanic’te güneş kendini daha fazla göstermeye başladı. 20 derecenin üzerindeki hava, ılık Akdeniz esintileri, çiçek açan portakal ağaçları ve onlarca farklı kuş türünün cıvıltıları ile bahar kendini önce doğada sonra mutfakta hissettiriyor.

  Baharın gelmesiyle birlikte Akdeniz’in en lezzetli sebze ve meyveleri de Titanic mutfağında yerini almaya başladı. Bakla, bezelye, enginar, kuşkonmaz gibi taze sebzelerle yapılan birbirinden lezzetli zeytinyağlılar, çağla, erik ve çilek gibi mevsimin en gözde meyveleri büfede misafirlere sunuluyor. Taptaze Akdeniz yeşillikleri cibez, şevketi bostan, arapsaçı, turp otu, kazayağı, radika, roka ve tere yemek sunumlarına renk katıyor.

  TITANIC’te Golf Zamanı

  Deniz, nehir ve orman manzaraları sahalarıyla golf tutkunlarının gözdesi Titanic Golf Club’ta keyifli bir oyunun ve açık havanın tadını çıkarmanın tam zamanı. Muhteşem bir doğal ortama uyumla yerleştirilmiş birbirinden zorlu parkurlarda yeteneklerinizi sınamak için golf takımınızı almanız yeterli. Sahanın hemen bitişiğinde konumlanan Titanic Deluxe Belek kusursuz bir konaklama için ihtiyacınız olan her şeye sahip. Sizi yeni oyuna hazırlayacak eksiksiz bir Spa bakımı ve keyifli bir akşam yemeği golf keyfinizi tamamlayacak.

  Kalbiniz Şimdi Ege’de Kalacak…

  Bodrum’un en güzel koylarından Güvercinlik’te, Pina Yarım Ada’sından Cennet Koyu’nu seyreden Titanic Deluxe Bodrum Mayıs 2016’da kapılarını açıyor.

  Ege’nin iki yakası Bodrum ve Mikanos’un mimari esintilerini konfor için tasarlanmış konseptiyle birleştiren Titanic Deluxe Bodrum ile kalbiniz şimdi Ege’de kalacak. Titanic Hotels konforuyla unutulmaz bir Bodrum tatili için hemen yerinizi ayırtın!

  Tenisçiler Belek’te…

  Titanic Deluxe Belek, mart ve nisan ayları süresince amatör ve profesyonel tenisçileri ağırlıyor. Sporcular, sezon için yenilenen, tamamı aydınlatmalı 3 toprak ve 4 proclay zeminli kortta gece ve gündüz antrenman yapabiliyor. Güç, hız ve dayanıklılık çalışmaları için son teknoloji aletlerle donatılmış fitness centerdan faydalanabiliyor.

  Yenilenmenin Tam Zamanı!

  BeFine SPA’nın özenle hazırlanmış yenilenme ve arınma programları ile hem bedeninizi, hem ruhunuzu yaza hazırlayın. Uzman terapistler tarafından dünyaca ünlü kozmetik markaları ile yapılan bakımlarla kışın vücudunuzun biriktirdiği zararlı toksinlerden kurtulup ruhunuzu tazeleyebilirsiniz. Çeşitli meyve ve bitkilerle yapılan peeling seansları ile cildinizin gençleştiğini hissedecek, Yeşil çay bakımı ve süt banyosu gibi özel bakımlarla yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz.

  TItanIc Chaussee BerlIn için heyecanlı geri sayım başladı!

  Doğu Berlin'in yaratıcı atmosferiyle öne çıkan muhiti Chauseestraße, Titanic konforuna kavuşuyor. Şehrin tam merkezinde yer alan ayrıcalıklı konumuyla Titanic Chaussee Berlin seyahatlerinizin değişmez adresi olacak.

  3.000 metrekarelik alana yayılmış olan spor ve sağlık merkezi, farklı dünya lezzetlerini sunan restoranları ve yüksek konforlu odalarıyla Titanic Chaussee, Berlin'in kendine özgü dinamik kültürünü en iyi şekilde yansıtıyor.

  TItanIc Deluxe Belek en iyi yönetilen aile oteli seçildi!

  Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği’nin resmi yayını GM Turizm ve Yönetim Dergisi tarafından düzenlenen Quality Management Awards 2015’te Titanic Deluxe Belek En İyi Yönetilen Aile Oteli seçildi.

  Bu yıl 6. kez düzenlenen ve Türk turizminin en kapsamlı ödüllerinden biri olarak kabul edilen ödüllerde, Genel Müdürlüğünü Levent Akkiraz’ın yaptığı Titanic Deluxe Belek En İyi Yönetilen Aile Oteli kategorisinde ödülün sahibi oldu.

  TItanIc Beach Lara’ya TUI Top Quality Ödülü!

  Titanic Beach Lara, yüksek müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi ile TUI Top Quality ödülü almaya hak kazandı! TUI misafirlerinin oylarıyla belirlenen listede Titanic Beach Lara 2016'nın en popüler 250 oteli arasında yer aldı.

  TItanIc Golf Club’a üye olun ayrıcalıklardan faydalanın

  Titanic Golf Club, bünyesinde yer alan tüm zenginlikleri, seçkin kulüp üyeleri ve misafirleriyle paylaşarak gelişmeye devam ediyor. Titanic Golf Club üyelerine Club House Restoran&Bar’dan ve Proshoptan indirimli yararlanma ve Titanic Golf Akademi’de indirimli golf derslerinin yanı sıra ücretsiz troley ve jeton gibi pek çok ayrıcalık sunuyor.

  TItanIc Sports Center Avrupa’nın önemli takımlarını ağırlıyor!

  FIFA standartlarındaki futbol sahaları, olimpik yüzme havuzları ve tenis kortlarıyla profesyonel Futbol, yüzme, tenis ve kano takım ve sporcularına hizmet veren Titanic Sports Center ocak ayında Lara ve Belek’teki futbol sahalarında Stuttgart, Avusturya Wien, Hansa Rostock gibi önemli takımları ağırlıyor.

  TItanIc Hotels CMT Golf & Wellness ve Emitt Fuarlarına katılıyor.

  Titanic Hotels, 21-24 Ocak tarihleri arasında Stuttgart'ta CMT Golf & Wellness Fuarı ve 28-31 Ocak tarihleri arasında İstanbul'da düzenlenen 20. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı Emitt'te yer alacak.

  TItanIc’te Şimdi De Golf Zamanı: TItanIc Golf Club Golf Severleri Ağırlamaya Hazır!

  Türkiye’nin en seçkin otel zincirlerinden Titanic Hotels golf turizmine dev bir adım attı. Antalya Belek’te bulunan, Türkiye’nin ilk 27 delikli ve tek deniz kıyısı golf sahası misafirlerini Titanic Golf Club olarak ağırlayacak.

  Titanic Golf Club, golf kulüp ve acente yöneticilerini ağırladığı özel bir organizasyon ile golf sezonuna merhaba dedi.

  TItanIc Deluxe Belek, G-20 liderlerini ağırlıyor!

  G20 Liderler Zirvesi, Kasım ayında turizmin merkezi Antalya Belek’te düzenleniyor. Dünyanın farklı ülkelerinden 13.000 kişinin katılması beklenen zirvede, Titanic Deluxe Belek de liderleri ağırlayacak oteller arasında yer alıyor.

  TItanIc Hotels IBTM’de!

  İş toplantılarına seçkin alternatifler sunan Titanic Hotels, 17-19 Kasım tarihleri arasında Barcelona’da düzenlenecek olan dünyanın en önemli kongre ve toplantı fuarları arasında yer alan IBTM’de yerini alacak.

  Bokwa ve jumpIng FItness ile spora keyif kat!

  BeFine Club spordaki en son trendleri takip etmeye devam ediyor. Sporu dans ve eğlenceyle birleştiren Bokwa ve Jumping Fitness, kasım ayından itibaren Titanic Business Bayrampaşa ve Titanic Port Bakırköy bünyesinde yer alan BeFine Club’ta!

  Chausseestraßedeki Otel için geri sayım…

  Antalya’da 2, İstanbul’da 6 ve Berlin’de 2 otel ile hizmet veren Titanic Hotels, Berlindeki üçüncü, toplamdaki 11. Otel için geri sayıma başladı. Şubat 2016'da açılması planlanan otel için son hazırlıklar tamamlanıyor. 376 oda ve 13 suitten oluşacak otel, yüksek konforu ön planda tutan hizmet anlayışı, toplantı salonları ve merkezi konumuyla işle tatili bir arada yaşamak isteyenler için ideal bir seçim olacak.

  Nehirde Tekne Keyfi

  Çam ağaçları ile kaplı ormanın arasında saklı kalmış, yeşil ve mavinin her tonunu en güzel hali ile yaşayacağınız Beşgöz nehrinde yapacağınız keyifli bir yolculuk sonrası gizli kalmış özel bir plaja ulaşmak. Tekne yerine nehir kenarından yürüyüş ile de ulaşabileceğiniz bu kısa ama ayrıcalıklı deneyim tatilinizin unutulmazları arasında olacak.

  Cabana ve Gazebo Keyfi

  Titanic Deluxe Belek’de tatilin tadını mükemmel şekilde yaşamanız için düşünülmüş olan havuz kenarında yer alan Cabanalar ve yemyeşil doğanın içinde, nehir kıyısında konumlanmış Gazebolar size özel sunulan hizmetlerle tatilinize ayrıcalık katacak. Bugüne kadar yaşadığınız tüm tatil deneyimlerini unutturacak, başka bir yerde yaşayamayacağınız çok özel tatil anıları sizi bekliyor.