Skip to main content
Odalar 1 Oda Odalar
Çocuk 0 Çocuk
REZERVASYON YAP

Hoşgeldiniz
TITANICDELUXE BODRUM

Bodrum’un en güzel koylarından Güvercinlik’te, Pina Yarımadası'ndan Cennet Koyu’nu seyreden, Ege’nin iki yakası Bodrum ve Mikanos’un mimari esintilerini konfor için tasarlanmış konseptiyle birleştiren Titanic Deluxe Bodrum ile kalbiniz simdi Ege’de kalacak.

Eşsiz güzellikteki Güvercinlik Koyu'nda, 80 bin metrekarelik alan üzerinde kurulu Titanic Deluxe Bodrum, 350 metrelik sahil bandında ve denize sıfır olarak konumlanıyor.

Konaklama

Odalar ve Süitler

STANDART YAN DENİZ MANZARALI ODA

Yan Deniz manzaralı, 39-44 m², twin yataklı standart odalarda banyo, duşakabin, oturma grubu, çalışma masası ve balkon buluyor.

En düşük 203 € Gecelik

STANDART DENİZ MANZARALI ODA

Deniz manzaralı, 39-44-47 m², twin ve french yataklı standart odalarda banyo, duşakabin, oturma grubu, çalışma masası ve balkon buluyor.

En düşük 214 € Gecelik

SUPERIOR DENİZ MANZARALI ODA

Deniz manzaralı, 51 m² Twin ve French yataklı Superior odalarda banyo, çift lavabo, duşakabin, oturma grubu, çalışma masası ve balkon buluyor.

En düşük 224 € Gecelik

DELUXE DENİZ MANZARALI ODA

Deniz manzaralı, 80-85 m² büyüklüğünde ve King yataklı Deluxe Odalarda gardıroplu özel giyinme odası, konforlu oturma grubu, çalışma masası, balkon ve hem duş hem küvet bulunuyor.

En düşük 289 € Gecelik

FAMILY ODA

Deniz manzaralı, 54 m² French Yataklı Family odalarda, bir adet twin yataklı çocuk yatak odası, yataklı koltuk, iki ayrı duşakabinli banyo, çalışma masası ve balkon bulunuyor. 

En düşük 374 € Gecelik

DELUXE FAMILY SÜİT

90 m² büyüklüğündeki Deluxe Family Süitlerde özel olarak dizayn edilmiş geniş oturma odası, french yataklı ebeveyn odası, bir adet twin yataklı çocuk yatak odası, 2 ayrı banyo, oturma grubu, çalışma masası ve balkon bulunmaktadır.

En düşük 428 € Gecelik

EXCLUSIVE VİLLA

Denize ve yeşile bakan 200 m² büyüklüğünde ve iki kattan oluşan müstakil villanın giriş katında mini mutfak, oturma salonu, bakıcı odası ve banyo; üst katında iki yatak odası ve iki banyo bulunuyor.

En düşük 1045 € Gecelik

SUPERIOR VİLLA

Bahçe içerisinde deniz ve yeşile bakan 300 m² büyüklüğünde ve 3 kattan oluşan müstakil Superior Villaların giriş katında Amerikan mutfak, oturma salonu, sauna, banyo; birinci ve ikinci katlarında ikişer yatak odası ve banyo bulunuyor.

PRESIDENTIAL VİLLA

Yemyeşil bir bahçe içerisinde deniz ve yeşile bakan 530 m² büyüklüğünde ve 3 kattan oluşan Presidential Villanın giriş katında Amerikan mutfak, oturma salonu, hamam, sauna; bir ve ikinci katlarında 65 m² büyüklüğünde birer master yatak odası ve ikişer yatak odası bulunuyor. Presidential Villa; giyinme odası, Türk hamamı, sauna, asansör, özel havuz,  güneşlenme terası, verandası ile keyifli ve huzurlu  özel bir yaşam alanı.

Keşfet

TITANIC DELUXE BODRUM

Misafir konforu ve memnuniyeti için kişiye özel yaklaşımlar yaratıp,  lüks ve şıklığı bir arada sunarak gerçek bir huzur yaşatacak Titanic Deluxe Bodrum, uzman şeflerin yönettiği her damak tadına hitap eden restoranları ve iddialı lezzetleri ile öne çıkıyor.

    2021 Yaz'ı için %25'e varan İndirimler

    Bu teklifi görüntüle REZERVE ET