Skip to main content
Odalar 1 Oda Odalar
Çocuk 0 Çocuk
REZERVASYON YAP

TINI KIDS CLUB

6.000 m² alana kurulu Tini Kids Club, farklı dilleri konuşabilen eğitmenler eşliğinde, çocuklara etkili iletişim ve sanatsal çalışmalarda özenli bir hizmet ve sınırsız bir eğlence sunuyor. Çocuklar için her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü Tini Kids Club’ta kendileri için özel dizayn edilmiş resepsiyonda karşılanırlar. Kaydıraklı çocuk havuzları, çocukların sağlığı baz alınarak ahşaptan özel olarak dizayn edilmiş interaktif oyun salonları, bale, jimnastik, dans, play station, bilim odaları, kütüphane, sinemasıyla en özel imkanlarına sahip kusursuz bir çocuk kulübü.

Tini Kids Club’ta 03-11+ yaş arasında tüm çocuklar için farklı programlar sunuluyor.

0-3 yaş Tini–Mini: Tini-Miniler özel tasarlanmış aktivite odasında ebeveynleri eşliğinde eğlenceli vakit geçirebilir. Dileyen aileler için 36+ aylık çocuklara ekstra olarak bakım hizmeti sunulmaktadır. 0-3 yaş aktivite odası içerisinde; uyku, emzirme ve alt değiştirme odaları, bebek banyosu, mama mutfağı, bebek tuvalet ve yaş grubunun gelişimine uygun oyuncaklar bulunmaktadır.

4-7 yaş Tini-Midi: 4-7 yaş grubu çocuk misafirlerimiz, ailelerin çocuk kulübü resepsiyonuna kayıtlarının yaptırmasıyla, gelişim özelliklerine uygun günlük aktivite programı dahilinde saat:10.00 ile 24.00 arası eğlenceli ve güvenli vakit geçirebilirler. Bu yaş grubuna özel yüz boyama ve temalı günlük aktiviteler yapılmaktadır.
– Her akşam Mini Disko
– Gündüz atölye çalışması ile başlayan akşam interaktif sahne showlarıyla biten gösteriler

8-11 yaş Tini-Maxi: 8-11 yaş grubu için özel macera parkı, doğa turları ve izleme imkanı sağlanmaktadır.

11+ yaş Tin-Age:11+ yaş Tin-Age’lere özel günlük aktivite programı kapsamında su topu, plaj voleybolu, aquapark, bisiklet turu, futbol, doğa ve macera sporları, spor turnuvaları, olimpik oyunlar yer almaktadır.

Tini Gurme
Minik hanımefendiler ve küçük beyler için tren vagonu olarak tasarlanmış "POPPET'S RAILWAY" restoranda, çocukların damak zevkine ve ilgisine göre hazırlanan açık büfede yemeklerini eğlenerek yiyebilirler.

İletişim

Telefon: +90 242 710 44 44
E-posta: deluxebelek@titanic.com.tr